Lovna kinologija > Lovna kinologija

Svaka mu NE(čast)

<< < (5/7) > >>

dean:
Moj pas, prepeličar smeđe boje i formata jednog nazimeta, uvijek oko vrata novi svjetleću traku. Ali kad je netko takav "lovac" kakvog ti opisuješ ne znam kaj bi pas trebao nositi da ga takav zna prepoznati kao psa, a ne ga zamijeniti za lisicu, ds ili tko zna kaj treće...
Žao mi je kolega kaj ti se to desilo! Drž se! A bedak neka plati prvo financijski a onda ugledom, ako mu je to uopće stalo.

lovacpd:
Kako je to grozna situacija....treba se pokusati dogovoriti sa njim a mislim da ce sam ostati bez lovaca koji ce ici sa njim u lov vrlo brzo....
Ali da vam ispricam moju situaciju od prije 10-tak godina.
Lov, novembar mjesec, malo mraza, tad sam imao braka.
On i komsijin posavac Dzeki, odmah zapale lisicu, meni bila daleko pa nisam htio da pucam
Gone psi pravo na tog "novog" lovca, prodjose kraj njega i odose....pod drugo brdo u rupu...
Dorucak i ja ga pitam: Kolega sto ne puce, na lisicu?
A on meni: meni ispadose 3 psa, jedan malo prije tvog Vucka i Dzekija, goni ispred njih. Znas li ciji je, mnogo je dobar....
Pa vi sad vidite....

PinzHunter:

--- Citat: lovacpd - 27. 10. 2008. 09:21:48 ---Kako je to grozna situacija....treba se pokusati dogovoriti sa njim a mislim da ce sam ostati bez lovaca koji ce ici sa njim u lov vrlo brzo....
Ali da vam ispricam moju situaciju od prije 10-tak godina.
Lov, novembar mjesec, malo mraza, tad sam imao braka.
On i komsijin posavac Dzeki, odmah zapale lisicu, meni bila daleko pa nisam htio da pucam
Gone psi pravo na tog "novog" lovca, prodjose kraj njega i odose....pod drugo brdo u rupu...
Dorucak i ja ga pitam: Kolega sto ne puce, na lisicu?
A on meni: meni ispadose 3 psa, jedan malo prije tvog Vucka i Dzekija, goni ispred njih. Znas li ciji je, mnogo je dobar....
Pa vi sad vidite....


--- Kraj citata ---

NO COMMENT uf

shandi:
u jednu ruku je bolje da je mislio da je lisica pas,nego obratno

fazan:
Bilo bi mi uistinu drago da saznam ime i prezime tog "lovca".Može i na PM.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju