Lovna kinologija > Lovna kinologija

Tražim uzgajivačnicu HANOVERSKIH KRVOSLJEDNIKA

<< < (6/16) > >>

dean:
Po meni si naivan. ALi želim da sve bude kako si opisao!

Antezg:
Zašto bi bio naivan što želi nabaviti krvoslijednika? Naravno da ga neće svi zvati,ali napraviti će koju potragu. Ako njemu pas nađe samo jednog trofejnog vepra ili srnjaka itekako mu se isplatio.

dean:

--- Citat: Antezg - 29. 10. 2008. 13:31:03 ---Zašto bi bio naivan što želi nabaviti krvoslijednika? Naravno da ga neće svi zvati,ali napraviti će koju potragu. Ako njemu pas nađe samo jednog trofejnog vepra ili srnjaka itekako mu se isplatio.

--- Kraj citata ---
Ma mislim da je naivan da će imati toliko potraga. Naši ljude je sram prijavit promašaj ili ranjavanje, a znamo svi kako pucaju na streljenama.
A ako mu pas treba za svega par potraga godišnje, sigurno to može i bretonac odradit. Na krjau, rekoa je da ih uzgaja 8 godina! Pa ima materijala za birati, kaj ne?

EPABRET:
ja opet mislim da to nema veze sa naivnošču več sa voljom za postizanjem onog šta želiš. čak i ako nemaš uvjete ali imaš volju i voliš šta radiš stvorit češ i uvjete i rezultat. najlakše je odustati. a ja imam vlastitu teoriju o psima, svaki pas je za ono za šta je, mogao bi bretona naučiti tragu ali zašto, oni su mi odlični za ono za šta jesu, i neželim psa dodatno opterečivat stvarima za koje nije predviđen..

EPABRET:

--- Citat: almir - 29. 10. 2008. 13:14:25 ---drago mi je da bi ti najrađe kupio psa u hr
evo ja sam ti ponudio riješenje nazoves covjeka
on RADI i s jednima i s drugima objasni ti sve sto te zanima
prednosti i mane jednog i drugog odmah saznas  cijenu šteneta i odrzavanja
i to je to
na tebi je da riskiras koju kunu i nazoves ga 

--- Kraj citata ---
sve to još stoji, pošalji broj pa čemo vidjet. hvala..

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju