Lovna kinologija > Lovna kinologija

Tražim uzgajivačnicu HANOVERSKIH KRVOSLJEDNIKA

<< < (8/16) > >>

dean:

--- Citat: Antezg - 29. 10. 2008. 13:50:36 ---
--- Citat: dean - 29. 10. 2008. 13:33:22 ---
--- Citat: Antezg - 29. 10. 2008. 13:31:03 ---Zašto bi bio naivan što želi nabaviti krvoslijednika? Naravno da ga neće svi zvati,ali napraviti će koju potragu. Ako njemu pas nađe samo jednog trofejnog vepra ili srnjaka itekako mu se isplatio.

--- Kraj citata ---
Ma mislim da je naivan da će imati toliko potraga. Naši ljude je sram prijavit promašaj ili ranjavanje, a znamo svi kako pucaju na streljenama.
A ako mu pas treba za svega par potraga godišnje, sigurno to može i bretonac odradit. Na krjau, rekoa je da ih uzgaja 8 godina! Pa ima materijala za birati, kaj ne?


--- Kraj citata ---



Možda mu se hanoveranac izuzetno sviđa,ako čovjek ima volju ne treba ga obeshrabrivati

--- Kraj citata ---
I meni se sviđa Pamela Anderson, ali da je imam, kaj ne bi bio grijeh da stoji u ormaru-boksu?!

Štef:

--- Citat: dean - 29. 10. 2008. 13:54:41 ---I meni se sviđa Pamela Anderson, ali da je imam, kaj ne bi bio grijeh da stoji u ormaru-boksu?!

--- Kraj citata ---

 Da imaš Pamelu ne brini, ne bi ona bila u ormaru (tome nikad nije ni služila) a imao bi sa njom toliko posla koliko i kompletno susjedstvo!  pesi

Harry P.:

--- Citat: dean - 29. 10. 2008. 13:54:41 ---
I meni se sviđa Pamela Anderson, ali da je imam, kaj ne bi bio grijeh da stoji u ormaru-boksu?!

--- Kraj citata ---

Ja ti garantiram da ti nebih stajala u ormaru-boksu. Ja bih ti ju dragovoljno "izvodio" kada bih ti bio spriječen. Štoviše, molio bih Boga da ti imaš što manje vremena.

Antezg:
A čuj to su sad već pretpostavke, možda čovjek bude radio s pesom...
U svakom slučaju-evo jedne Pamele ;D

EPABRET:

--- Citat: dean - 29. 10. 2008. 13:54:41 ---
--- Citat: Antezg - 29. 10. 2008. 13:50:36 ---
--- Citat: dean - 29. 10. 2008. 13:33:22 ---
--- Citat: Antezg - 29. 10. 2008. 13:31:03 ---Zašto bi bio naivan što želi nabaviti krvoslijednika? Naravno da ga neće svi zvati,ali napraviti će koju potragu. Ako njemu pas nađe samo jednog trofejnog vepra ili srnjaka itekako mu se isplatio.

--- Kraj citata ---
Ma mislim da je naivan da će imati toliko potraga. Naši ljude je sram prijavit promašaj ili ranjavanje, a znamo svi kako pucaju na streljenama.
A ako mu pas treba za svega par potraga godišnje, sigurno to može i bretonac odradit. Na krjau, rekoa je da ih uzgaja 8 godina! Pa ima materijala za birati, kaj ne?


--- Kraj citata ---



Možda mu se hanoveranac izuzetno sviđa,ako čovjek ima volju ne treba ga obeshrabrivati

--- Kraj citata ---
I meni se sviđa Pamela Anderson, ali da je imam, kaj ne bi bio grijeh da stoji u ormaru-boksu?!

--- Kraj citata ---
ne kužima zašto ljudi dobiju dojam da ako si s psom par puta godišnje u lovu automatski znači da je pas zatvoren u ormaru tj. boksu ostatak godine. pa ne držim pse kao roblje da ih iskorištavam samo kad mi trebaju. ako je to slucaj kod vas, iskreno mi je žao psa...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju