Lovna kinologija > Lovna kinologija

Tražim uzgajivačnicu HANOVERSKIH KRVOSLJEDNIKA

<< < (9/16) > >>

File:
Deane ti imaš prepeličara a jednom godišnje ideš na prepelice hao lizi lizi hao hao hao lizi ref
Nemojmo sad o tome da je prepeličar svestran pas naziv mu sve govori  hao hao

dean:

--- Citat: Štef - 29. 10. 2008. 13:59:17 ---
--- Citat: dean - 29. 10. 2008. 13:54:41 ---I meni se sviđa Pamela Anderson, ali da je imam, kaj ne bi bio grijeh da stoji u ormaru-boksu?!

--- Kraj citata ---

 Da imaš Pamelu ne brini, ne bi ona bila u ormaru (tome nikad nije ni služila) a imao bi sa njom toliko posla koliko i kompletno susjedstvo!  pesi

--- Kraj citata ---
Eto vidiš! Ako psu ne možeš nabaviti posla kao Pameli, kaj će ti onda osim da lijepo izgleda u boksu?! Inače, štene je od 500-800 E! I onda ti ga još recimo probode srnjak, i kaj onda?!

EPABRET:

--- Citat: dean - 29. 10. 2008. 14:03:01 ---
--- Citat: Štef - 29. 10. 2008. 13:59:17 ---
--- Citat: dean - 29. 10. 2008. 13:54:41 ---I meni se sviđa Pamela Anderson, ali da je imam, kaj ne bi bio grijeh da stoji u ormaru-boksu?!

--- Kraj citata ---

 Da imaš Pamelu ne brini, ne bi ona bila u ormaru (tome nikad nije ni služila) a imao bi sa njom toliko posla koliko i kompletno susjedstvo!  pesi

--- Kraj citata ---
Eto vidiš! Ako psu ne možeš nabaviti posla kao Pameli, kaj će ti onda osim da lijepo izgleda u boksu?! Inače, štene je od 500-800 E! I onda ti ga još recimo probode srnjak, i kaj onda?!

--- Kraj citata ---
i bretoni su 400-800 euro, pa ga ugrize bjesna lisica i kaj onda.?

EPABRET:

--- Citat: Antezg - 29. 10. 2008. 14:01:20 ---A čuj to su sad već pretpostavke, možda čovjek bude radio s pesom...
U svakom slučaju-evo jedne Pamele ;D

--- Kraj citata ---
prekrasan pas.. gdje ste ga nabavili, ako se smije znati?

almir:
sto vam bogi dosta o pameli
nek si kupi čovjek ako mu treba.
a ti dean stvarno si sam sebi skoci v želudic hao
pa ti bi ozbiljno nju čuvao u boksu uf
meni bi odma montirali onaj KINO..... happi

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju