Lovna kinologija > Lovna kinologija

VESELA BRETONKA TRAŽI DOM !

<< < (3/4) > >>

BROWNING 525:
svaka čast drago mi je da još ima takvih ljudi a naročito mladih ljudi  d4

Lorelei:
hehe na mladima svijet ostaje  ;D
Moram priznat da se sve više mladih uključuje u pomoć životinjama i to mi je jako drago :)

Lorelei:
Arna je prekrasno udomljena u Ivanićgrad u kuću s dvorištem od 10 000 m2. Društvo joj pravi Tomi, križanac ptičara koji neospisivo podsjeća na velikog minsterlandera. Udomljen je iz šinteraja prije 3 godine te sad puni svoju 5.-u godinu. Jaaako je dobar i silno se razveselio ljepotici kad mu je došla. Istračali su se ko ludi i odmah počeli u duetu haračiti dvorištem  ;D jedini problemček je maca koju Arna jako naganja, no vele da se i tu polako gradi prijateljstvo  ;)
Udomljena je u subotu popodne a već jučer ujutro se peko roštilj i sunčalo na dvorištu..  z10 Imaju čak i ribnjak u koji se prasica oduševljeno bacila  8)
Stalno je netko od 4- ero ljudi doma, a i Tomi je tu da joj pravi društvo... sve u svemu - dobila je sve što sam joj željela - veeeliko dvorište i puno kretanja, pseće i ljudsko društvo od 0 - 24h, puuuno ljubavi, spava unutra ili vani - kako sama izabere.. eto čekanje se isplatilo  :)

dean:
 d4

sniper:
 peso bravooo

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju