Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

Bosanski Barak- Sejfini šampioni

<< < (4/30) > >>

PinzHunter:
hej momci jest da su Sejfini psi u pitanju ali ja sam pokrenuo temu, pa za svaki OT imate za kaznu jedno pivce, i to samo ako ja biram jer ako je offtopicar iz HR dodje mi Karlovacko, ako je iz Srbije onda samo JELEN dolazi u pitanje, a Sejfo je prvi poceo sa OT pa njega slijedi za kaznu citava gajba PREMINGERA rol  rol  rol

ma kakav OT samo se salite i ja se zezam

Harry P.:

--- Citat: ante kula - 12. 10. 2008. 21:03:37 ---jel se mogu ja ponudit za susjedu? ako sejfo pristane naravno..

--- Kraj citata ---
Ako Sejfo nema ništa protiv, nemam ni ja... happi


--- Citat: PinzHunter - 12. 10. 2008. 21:10:04 ---hej momci jest da su Sejfini psi u pitanju ali ja sam pokrenuo temu, pa za svaki OT imate za kaznu jedno pivce, i to samo ako ja biram jer ako je offtopicar iz HR dodje mi Karlovacko, ako je iz Srbije onda samo JELEN dolazi u pitanje, a Sejfo je prvi poceo sa OT pa njega slijedi za kaznu citava gajba PREMINGERA rol  rol  rol

ma kakav OT samo se salite i ja se zezam

--- Kraj citata ---

A šta se ti buniš  pljus, nisi više u rodnoj grudi da se ku....š, sad si opet u stranjskoj zemlji  gdje moraš opet biti jezik za zube rol

Zezam se malo, ipak je ovo tema koja nije u zaje... uf pardon zafrkancijama Forumaša, pa moramo biti ozbiljni, a da nebih bilo potpuno oftopičerenje, vraćamo se na "ozbiljnost"

Shodno tome zamolio bih Pinza da on da potpuniju ocjenu Sejfinih pasa, ipak ih je on u prirodi vidio.
 fre  fre  fre




SEJFO:
 Ćaos!! d4
 dečki zajebite radnje oko mene Vi malo po malo pa me navučete u OFF TOPIC a ja u zatvor, pa me poslije pitate kao iznenađeni :" pa gdje si ti" kao ne znate!!! Ja sam se drastično promijenio i sam  se sebi čudim, čudi mi se i žena jednu noć zavika pali svjetlo, ja se prepao ne znam šta je, upalim svjetlo kaže ona meni: ne mogu da vjerujem da si to ti, (poslije sexa naravno) meni milo oko srca, i sve je bilo u redu do momenta dok me nije upitala : Da nisi šta popio!!!!!!!!!! ;) ;D z10

PinzHunter:

--- Citat: mawerick - 12. 10. 2008. 21:56:08 ---
--- Citat: ante kula - 12. 10. 2008. 21:03:37 ---jel se mogu ja ponudit za susjedu? ako sejfo pristane naravno..

--- Kraj citata ---
Ako Sejfo nema ništa protiv, nemam ni ja... happi


--- Citat: PinzHunter - 12. 10. 2008. 21:10:04 ---hej momci jest da su Sejfini psi u pitanju ali ja sam pokrenuo temu, pa za svaki OT imate za kaznu jedno pivce, i to samo ako ja biram jer ako je offtopicar iz HR dodje mi Karlovacko, ako je iz Srbije onda samo JELEN dolazi u pitanje, a Sejfo je prvi poceo sa OT pa njega slijedi za kaznu citava gajba PREMINGERA rol  rol  rol

ma kakav OT samo se salite i ja se zezam

--- Kraj citata ---

A šta se ti buniš  pljus, nisi više u rodnoj grudi da se ku....š, sad si opet u stranjskoj zemlji  gdje moraš opet biti jezik za zube rol

Zezam se malo, ipak je ovo tema koja nije u zaje... uf pardon zafrkancijama Forumaša, pa moramo biti ozbiljni, a da nebih bilo potpuno oftopičerenje, vraćamo se na "ozbiljnost"

Shodno tome zamolio bih Pinza da on da potpuniju ocjenu Sejfinih pasa, ipak ih je on u prirodi vidio.
 fre  fre  fre






--- Kraj citata ---

Evo i moja skromna ocjena za Sejfine pse. Posto sam ih vidio u zivo mogu reci da je jako tesko ocjeniti druge pse kada je njegov SONY u blizini. To sto je on sudijski ocjenjen odlicnim rezultatom ja mogu da dopunim de moja ocjena odlican + jer ni u lovu niti bilo gdje drugo nisam vidio takvog psa.(govno mi na nos da ga ne ureknem).
Da se snaga i ljepota mogu tako ujediniti nisam mogao da vjerujem.
Za kujice isto mogu reci da su za svaku pohvalu.A kad sam podmladak vidio onda sam htio sto brze da odem jer to mi je slabost.Vidjeti tako nesto a da nemogu imati je ipak malo bolno to priznajem, a mislim da bi svaki drugi lovac postao sentimentalan kad vidi male sampioncice. Zato ja i neidem gledati stenad dok ne budem imao uvjete da ih drzim i odgajam prema sebi. Sejfini stenci su bili iznimka.

Eto toliko od mene a moje misljenje je 100% subjektivno jer sam se naprosto zaljubio u ove pse.
Sejfo jos jednom svaka cast i samo naprijed.
Uzmi u obzir ono sto ti je Redzo predlagao za odgajivačnicu jer u "Ljutoj Krajini" si momentalno bez konkurencije.

živjeli z10

Max011:
Baš su lepi ovi Sejfini rundovi... ;D ;D ;D d4

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju