Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

Bosanski Barak- Sejfini šampioni

<< < (5/30) > >>

Harry P.:
Sejfo, nema ti druge već registrirati uzgajivačnicu.  teaa Obzirom da svi nazive vuku iz "stranjskih" riječi ja bih ti predložio da ju nazoveš "Stingingly border" a što u prijevodu sa engleskog znači Ljuta Krajina

...ili ako ti je draži njemački "scharf endelandschaft" ili "scharf endeterritorium"  fre

SEJFO:
 Moj jarane !!
Moj komšija nekad davno kupio engleskog punokrvnog trkaćeg konja po imenu AMOR a znaš li do kad se zvao AMOR do trenutka dok nije došao u štalu istog momenta je preimenovan iliti prekršten u OMERA, tako da bi ti ja sa stranim nazivom bio pušing . Onda ko će to izgovoriti bog te mazoo!!! ;) ;) ;D ;D z10

dean:
Nek se uzgajivačnica zove od Sejfe! Amor od Sejfe! Ima neki romantičan prizvuk, kaj ne?

Max011:
Mislim da je ime odgajivačnici već dato. Ako pogledate naslov posta već vidite i naziv odgajivačnice SEJFINI ŠAMPIONI i tu se nema šta ni dodavati ni oduzimati !! ;D ;D Baš lepo zvuči Odgajivačnica BOSANSKIH BARAKA FCI 12322 ,, SEJFINI ŠAMPIONI,, VLASNIK SEJFO LEGENDA d4 z10

PinzHunter:

--- Citat: Max011 - 14. 10. 2008. 10:51:11 ---Mislim da je ime odgajivačnici već dato. Ako pogledate naslov posta već vidite i naziv odgajivačnice SEJFINI ŠAMPIONI i tu se nema šta ni dodavati ni oduzimati !! ;D ;D Baš lepo zvuči Odgajivačnica BOSANSKIH BARAKA FCI 12322 ,, SEJFINI ŠAMPIONI,, VLASNIK SEJFO LEGENDA d4 z10

--- Kraj citata ---

odmah stavljamo na ime autorska prava zasticena itd... d4

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju