Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

Brak jazavčar

<< < (4/8) > >>

Štef:

--- Citat: Antezg - 25. 06. 2008. 17:19:13 ---Čestitke-di si ga uzeo?

--- Kraj citata ---

 Kupio od Zdravka Milečkog, sad su stari dva mjeseca, ima još jednog muškog i četiri ženke. Ja sam imal dogovor sa njim da si izaberem kojeg hoću i ovog sam izabral.

Štef:
Danas probao svog Bena na pucanj,reagira ko da je prošao tri rata ;D. Malo sam prošao kroz polje, kroz jedan potok - ušao je u vodu i izašao na drugu stranu bez ikakvog uzbuđenja. Išao je i jedan stariji i iskusniji brak sa nama tak da ga je i dobro povukao za sobom. Ben je digao jednu srnu i sljedoglasno ju potjerao nekih 200-300 metara. Sve u svemu jako dobro za prvi ozbiljan zadatak. ref

magwin:
I ja planiram uzeti takvog jer kolega ga ima već dugo i baš je za sve.
Štef koliko te je koštao?

fazan:

 Kupio od Zdravka Milečkog, sad su stari dva mjeseca, ima još jednog muškog i četiri ženke. Ja sam imal dogovor sa njim da si izaberem kojeg hoću i ovog sam izabral.
[/quote]
Nisi fulao ni najmanje , jer Zdravko je prvo odličan čovjek i lovac.  Često sam bio s njim u lovu i vidio kakvi su mu odlični psi ,prvenstveno u radu.  U principu treba uvijek psa kupiti od dokazanog lovca i kinologa jer je puno manja vjerojatnost da naletiš na ne kvalitetno štence.

Štef:

--- Citat: fazan - 20. 10. 2008. 08:19:32 ---
 Kupio od Zdravka Milečkog, sad su stari dva mjeseca, ima još jednog muškog i četiri ženke. Ja sam imal dogovor sa njim da si izaberem kojeg hoću i ovog sam izabral.

--- Kraj citata ---
Nisi fulao ni najmanje , jer Zdravko je prvo odličan čovjek i lovac.  Često sam bio s njim u lovu i vidio kakvi su mu odlični psi ,prvenstveno u radu.  U principu treba uvijek psa kupiti od dokazanog lovca i kinologa jer je puno manja vjerojatnost da naletiš na ne kvalitetno štence.
[/quote]


  d4 E da je takvih više!  d4

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju