Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

Brak jazavčar

<< < (5/8) > >>

Štef:
 Vjerojatno sam malo i dosadan ali što ću vam ja, ak hočete trpite ako ne; ha, pa ima i drugih tema! Opet malo o  z6.
 Prošla nedjelja, Benov treći lov na fazane. Za psa (bolje reći štene) starosti 7 mjeseci funkcionira dosta dobro no još uvijek ne zna točno što treba radit ali sljedoglasno je potjerao zeca (zajedno sa još jednim iskusnim brakom) i uspio pronaći i dignuti fazanku. Nakon potjere za zecom vratio se za 5-7 minuta i mislim da je to OK.
 Ali ako nešto mrzi onda je to vožnja u gajbi u autu! Ne prestaje lajat dok se vozi. Kad sam se vraćao iz lova stavio sam ga na pod na mjestu suvozača i tu mu je bilo super. Sjeo na pod, držao glavu na sjedalu i uživao ko prasac! Očito mora imat pod kontrolom pic!

Zoran:

--- Citat: Štef - 20. 11. 2008. 00:48:40 ---
 Ali ako nešto mrzi onda je to vožnja u gajbi u autu! Ne prestaje lajat dok se vozi.

--- Kraj citata ---

ma to on samo se raduje pa laje!  z1 z1 z1

hunter 012:

Imam brak jazavicara starog 9 meseci, ubio sam vepre ispred njega. Prisao je suvise blizu a epar jos nije bio gotov i jednim zamahom zamalo ga nije zaklao, ima oziljak na vrato 15 cm jedva je preziveo i od tad nije imao susret sa svinjom. Sad me je strah da ga pustim na trag od vepra ne znam sta da radim......

kerber:
Obavezno proba u gateru na mekšu svinju večina brakova i nakon povrede nema problema samo rade opreznije ali znam za nekoliko kojima je utjecalo na rad ali ti su u jako malom broju.

Dominik7:
Znam i ja par pasa na koje povrede nisu utjecale,sve ovisi o psu..recimo ja imam braka starog 1g i splasen je,bjezi od ljudi ali kad vidi svinju hoce ju zivu pojest..moj rođak od kojeg sam uzeo svog braka ima kuju,njegovu mamu .bila je poderana u gateru i sada radi jos bolje nego sto je prije..Sve u svemu moj rođak ima jako jako dobre radne pse i sada cekamo novo leglo pocetkom 6. mjeseca

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju