Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

Mali Minsterlander - Azra

<< < (6/13) > >>

zelenko:
Da očekivao sam aport. Zato što mi od prvog dana nosi loptice i krilo od fazana. Ona je šojku rastrgala. Neželim da joj to ostane u navici pa da kasnije imam problem. Tyger:Ovo sa dugačkom špagom mi se čini kao dobro rješenje.
Istog sam mišljenja kao i Almir, ako je pas za lov onda nema problema, ako ima urođenu manu da se boji pucnja da znam odmah, dali imam psa ili nemam. Ljubimac mi netreba toliko koliko luvački pas.
Inače je vrlo temperamentna i ima jake lovačke nagone. Danas smo se tiho kretali kroz nekakvu travu i sa grane je pao snjeg na kupinu. Načulaila je uši misleći da se unutra nešto kreče. Nestala je unutra kao metak(šta dete zana šta je trenje uf happi).
Ono što mi se najviše sviđa, je to da neodlazi od mene dalje od nekih 15M. Ode i stane, čeka da ja dođem pa onda opet ona.

Smatram da neče ništa smetati kad krene u pravu školu da več bude znala pisati možda i zbrajati do 100. hao hao Kažem Vam, vrlo napredno djete hao hao

zelenko:
Evo štene od 10 tjedana
Da Vam pokažem da nisam ja jedini luđak hao hao. Ima nas još....

zelenko:
Žena mi govori da volim puške i cucka više od nje.... happi.... neznam zašto ččč ččč ;D uf ref

HunterDon:
I, kak ide s Azrom?  ;D


Pozdrav!!!

HunterDon

zelenko:
Odlično, mala če biti terminator. Mislim da je sad več spremna za lov, nemamo nikakvih nepoznanica. Uživa u radu i stvarno ima jaku volju. Nema za nju prepreke, voda, gusto granje, ništa...

Prezadovoljan sam psom. Poslušna je i neodlazi daleko. Stvarno san od  z2

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju