Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

Mali Minsterlander - Azra

<< < (10/13) > >>

zelenko:
Evo upravo smo se vratili iz šetnje. Ineizlasci se vidno osjete u radu. Ne da me nebi poslušala nego je jednostavno bila presretna i igrala u svojem filmu. Pokušao sam snimiti komande lijevo, desno i ravno sa rukum ali me baš nije fermala puno. Usto je to i teško snimiti sa mobitelom u jednoj ruci. Trebao bih povesti nekoga sasobom da snima iz daljeg sa kamerom.







junior:
Svakodnevno izvodim pse u šetnju u polje, i moram priznat da me ljuti kad  neki lovci izvedu psa na početku sezone ,tokom sezone viču na psa kako ih nesluša,  budu nezadovoljni psom,rasom psa,ćudi, drugim psima,lovnikom, ženom koja je hranila psa... Smatram da se samo sustavnim i redovitim izlascima može imat dobar i upotrebljiv pas za lov.
Pogotovo dok je pas još mlad, ako mu se tad ne usadi radna navika ,disciplina i želja za lov,  kasnije je jako teško.
 Samo naprijed, nastavi sa radom i kujica će biti super. Pozdrav.

zelenko:
Najviše mi je žao što sam ispočetka išao svakodnevno i "napredovali" smo i više nego odlično. Polja su mi svega nekih 100M iza kuće, ali jednostavno nisam imao prilike, ne da nisam htio.
Nadam se samo da ono što je znala nije izgubljeno. Sa štenetom je puno lakše raditi, bojim se da sada nebude sada previše svojeglava. Mada ona ima odlične predispozicije, treba ju opet malo potaknut i doći če ona opet na svoje.

U lovu mi najviše idu na živce psi koji neslušaju i odu tako daleko da se niti nevide. Od odprilike 14 pasa u društvu samo su 2 kako treba, nadam se da moja bude treća ;D .

junior:
Hoće sigurno, vrlo vjerojatno je već sad bolja od većine.
Ako budeš uporan ,trud se mora isplatit.A onda samo guštaj, lovi, uživaj.
Nema ljepšeg nego kad vidiš plod svoga rada.
Pozdrav i dobra kob.

zelenko:
Evo, pošto joj je sada bio rođendan, da ju opet malo pokažem.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju