Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

MOji Ostrodlaki istarci

<< < (6/7) > >>

Harry P.:
Sugerišem gospodinu kinološkom sudiji Clintu Redžswoodu da malo bolje gleda postove, a ne da mi ostali pomislimo kako ga je izdalo njegovo "oštro oko".

P.S.

Mister Redžswood svaka čast, opisali ste psa i bez slike, izgleda da je sve u redu. Nema veze što oči lete bar je pamet na mjestu.

Redžo nemoj se ljutiti, ali mi je ovo baš ispalo simpatično:
 teaa Sugerišem moderatoru Štefu da vrati nazad fotke...  teaa a ono fotke nisu ni maknute  fre


STARI AVDZIJA:
Ma ja nakon posta od lovacpd da pogledam ponovo na šta konta i valjda sam ih preskoćio slučajno i onda logično kontam štef se naljutio i maknuo ih a kad sam sve napisao i pusito kad ono"štef ih vratio nazad"  uf hoću reći nađem ih gdje su i bile  uf uf uf uf uh moj mawerick kad je čeljade z14  ja  :tommy: jbg.kad je tako ispalo nemaš šta krit bar se nešto događa zagi

..........ipak hvala na"sugestijama"krejzi hors" ;) ;D sor sauf .........ako ništa ono opisao sam psa po sječanju ha teaa što ti je pamet moj dragi rol rol rol ref fre

Štef:
 Ma nebi ja maknuo ni jedno jedino svoje slovo pa makar i u zatvoru završio! hao Šalim se naravno, pobrišem kako od drugih tako i svoje gluposti ako ne spadaju u temu! A to da li mi komentar paše ili ne paše to je i onako manje bitno, samo vi opletite, na smeta to mene, i onako znam da sam u pravu!  hao hao  zagi

STARI AVDZIJA:
pošto smo malo našminkali temu smajlijima i izgleda ko vesela sveska da se mi vratimo temi bitno je da je dobar istarac a za onog malog slike kasnije ali da ne leži pa stavi  :smil4226ce1d491b5:

caus:
Poz svima, ev par slika pa da i uporedimo onon stene koje lezi i moje stnce, pozz

moja kujica Astra, slika je prije mjesec dana

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju