Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

MOji Ostrodlaki istarci

<< < (5/7) > >>

kerber:
Kolega Caus koliko pasa imaš što sve loviš s njima i gdje,koliko su psi stari i odakle potječu nadam se da nije previše pitanja..........

lovacpd:

--- Citat: dean - 05. 12. 2008. 08:21:46 ---Ja najviše volim kad pas drži vepra 5 sati, a ja bi kući. Još pogotovo ako mu ja moram naći trag na koji bi ga stavio da bi on mogao naći ds.

--- Kraj citata ---
Dean, takvi kvare gonice....ti sto bi kuci. Za njih je neka druga rasa.
A trazenje je prica za sebe....
Stef...onaj istarac je mozda lijep, ali dlaka mu je losa za ostrodlakog istarca, mislim da ce to redzo bolje objasniti

STARI AVDZIJA:
Sugerišem moderatoru Štefu da vrati nazad fotke istrijanera,ne vidim nijedan razlog da ih skida pa makar mu i ne pasali komentari.Ja se po sječanju sa fotke mislim na odraslog kera sječam utiska koji sam stekao i po mojoj procjeni ker je dobar i tipski i anatomski.Ne bi se usudio izreći procjenu da je dlaka loša kako tvrdi lovacpd meni na slici djeluje solidna mada još nedovoljno bujna s poddlakom ali sam obratio pažnju na okolinu i zakljućio da je u vrijeme slikanja još topli dani.Siguran sam da već sada u hladnijim danima a pogotovo do januara će pas biti u top formi s dlakom,to je po sječanju jer trenutno fotku ne vidim.Zato Štef vrati to nazad.Generalno,bilo ko da apsolutno sa sigurnošću donosi procjenu psa bez posmatranja u živo i bez provjere kretanja mislim da je u zabludi.Ja nisam toliki stručnjak i uvijek je mišljenje  kad je fotka samo u pitanju temeljeno ipak s rezervom. z2

P.S.izvinjam se,previdio sam i mislo da su skinute ali vidim tu su d4

Zoran:

--- Citat: Štef - 04. 12. 2008. 21:59:03 --- Evo jednog stvarno krasnog oštrodlakog istarca i jedno slučajno odabrano štene.

--- Kraj citata ---


--- Citat: REDZO - 06. 12. 2008. 09:41:08 ---Sugerišem moderatoru Štefu da vrati nazad fotke istrijanera,ne vidim nijedan razlog da ih skida pa makar mu i ne pasali

--- Kraj citata ---

redzo ima slika na predhodnoj stranici

STARI AVDZIJA:
eno vidio sam kasnije,nekako sam previdio pa mislio da je skinuta,ali zato vidiš koliko pamtim bez nje nakon 12 sati.ha  ;) ref

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju