Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

Moji psi: NLT & Balkanci

<< < (15/34) > >>

Harry P.:
prije par dana bio sam u jednoj birtiji, za susjednim stolom jedan čovjek priča drugom kako je bio u gostima kod nekakovog prijatelja, i priča kako ga je zatekao pri samom odlasku u šumu sa košarom u ruci i psom. prijatelj je ponudio gosta pićem, kavom itd. i zamolio da ga malo pričeka dok se on i njegov pas ne vrate. nakon pola sata vrati se čovjek sa košarom punom ježeva, nakon toga pripremio je nekakovi specijalitet od njih,  gost polizao prste itd...,a to je sada druga tema.
stoga sejfo, izgleda da i ti imaš tu novu posebnu lovačku pasminu. među ptičarima, jamarima, jazavčarima i drugim lovnim pasminama tebi se ukazala prilika da na kinološkom savezu prvi registriraš novu pasminu JEŽARA.
frende, nemoj se ljutiti morao sam se malo našaliti, a što se stvarno tiče tvog psa to je pozitivna linija, to je njegov prirodni nagon. samo ga ne smiješ ostaviti samo na ježevima. reci mu neka koji dan dofura kojeg zeca ili već nešto drugo po tvojoj volji. peso
pozdrav i dobra kob 

SEJFO:
Pozdrav!
Primjetio sam da ove kolege preferiraju ptičare a kao "razumiju" se u goniče, pa nam daju recepte od DS, ježa, srndaća,jelena itd, pa se sad pitam da li ja njima trebam da pišem recepte o fazanima prepelicama,jerebicama itd. A kao svi imaju super ptičare, a nas farbaju da će ukinuti goniče,ja o goničima znam samo to da  pjesma goniča može na eoroviziju uzela bi prvo mjesto. Prije bih umro nego napisao da nema lova do lova sa goničima al neću poneke bi se kolege naljutile,zašto sebi da tražim posla.

lovacpd:
Opet malo rezultata:
CAC Samac( kod nas osporavan....ali ucestvovalo se):
Toni (terijer) 1xPRM, 1XBOB, 1xBOG, 1xJBISII
Beni (Srpski gonic) 1xCAC, 1XBOB, 1xBOG, 1xBISIII

dean:
A onda te je krenulo!

SEJFO:
 LJudi pozdrav! ;D
 Prvo čestitam kolegi iz mog komšiluka na tim nazivima !
drugo od tih naziva samo sam razumio riječi Šamac i imena pasa!
 E sad kad neko nađe slobodnog vremena molio bih ga da uputi (100%) ne samo mene u te nazive CAC, CACIB,prvak rase, PREHLAÐEN, itd, Jebiga drago mi da moj kolega dobije to što dobije a neznam šta je dobio!! nadam se da ste skužili šta je pjesnik htio reći! Puno zahvaljujem na odgovoru samo onim  kolegama koji nešto napišu! z10 z10
Ko misli zajebavat nek ne piše! (ode tetka ili strina) ččč

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju