Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

Pomoć!!!!!!!!

<< < (3/3)

irena:
Dragi forumaši,

Želim svima sve najbolje povodom blagdana Uskrsa, vama želim da Vam se ostvare vama najbitnije želje!!!!

Hvala svim forumašima koji su pogledali moju obavijest, hvala im na potpori u traženju mog peseka, kojeg tražim dok ga ne nađem z6.....

To ja sebi želim za Uskrs a Vas još jednom molim da obratite pozornost na peseke u kraju u kojem živite i obitavate jer nikada se ne zna, možda se Figo nalazi negdje blizu Vas!!!!!!

Hvala Vam i još jednom....SRETNI VAM BLAGDANI!!!!

top_trap:
Sretan Uskrs i vama Irena,ja sam vjerojatno "najveći krivac" što je ovaj poziv u pomoć na našem forumu jer sam ga ja preporućio gospodici Ireni,nadam sa da postoji kakva takva šansa da se izgubljeni psić pronađe a ja bi zamolio sve ćlanove foruma  koji bi eventualno imali štene Bigla da se jave a mi kao forumaši pikupimo novce i kupimo to štene i pokažemo da su lovci sve smo ne ubojice kako nas neki žele prikazat, i tako bar malo ublažimo bol Ireni.

irena:
Sad sam tek skužila ko je top trap....da, dragi gospon koji mi je preporučio forum....

Hvala ti najljepša na iskazanoj gesti no ja stvarno ne želim drugog peseka, ne mogu si Figa zamijeniti drugim....definitivno ustrajem na pronalasku Figa...

A moja iskustva s lovcima su samo takva da su nam lovci iz Trgovišća pomogli u traženju Figa, jer ga neki i znaju.
Samo želim reći da ga je mogao uzeti bilo tko....

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju