Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

Pomoć!!!!!!!!

<< < (2/3) > >>

rolario:
Psi se ne puštaju bez nadzora da lutaju van dvorište  tsd.Da li je pas imao ogrlicu i markicu sa brojem da je cijepljen protiv bjesnoće? Ako nije postoji mogućnost da je netko pomislio da je lutalica ili da se izgubio te ga uzeo a mogla  ga je pokupiti i higijeničarska služba i odvesti u šinteraj.Provjerite i tamo 

jura_:

--- Citat: rolario - 29. 03. 2010. 22:31:46 --- a mogla  ga je pokupiti i higijeničarska služba i odvesti u šinteraj

--- Kraj citata ---

Pa kaj to postoji? di su da kupe onda lutalice koje stvaraju probleme.

Vjerujem da češ ga pronaći.

irena:
da, imao je ogrlicu....

je, ne bum ga više nikam puštala kad ga nađem....to je ono razmišljanje, ma nećemo ga držat na lancu, pa ovo je priroda, kaj mu se može dogoditi...nije mi bilo na kraj pameti da će se nešto poput toga desiti....šinteraje sam zvala....

također, šaljem dopise sa slikom i tekstom sa svim potrebnim informacijama poštom

dabar:
moj savjet je ako to več niste učinili da prijavite nestanak psa u vetrinarskoj stanici gdje je pas prijavljen, oni vam mogu provjeriti prema broju čipa okolne stanice u županiji gdje je netko možda doveo tog psa na cjepljenje.

irena:
ja sam već obavijestila svoju stanicu.

Obaviještene su sve vet. stanice u županiji pa i šire.
Radi se o tome da su mi veterinari rekli da ukoliko veterinar i odluči provjeriti (očitati) čip, čip se sa čitača prenosi u komp, u bazu podataka gdje se tek onda može utvrditi da je pas već priajvljen kod drugog veterinara. Nakon toga veterinar kojem je moj pas došao na cijepljenje zove mog veterinara.

Čitač nema u sebi bazu podataka koja odmah izbaci vet. stanicu koja je dala čip.
Ja sam se i uzdala u ovo cijepljenje, sutra je zadnji dan cijepljenja protiv bjesnoće...

Kolko sam se informirala veterinari su dužni provjeriti čip psa koji inače nije njihov pacijent (pogotovo stariji), no nažalost, ne rade to svi...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju