Lovna kinologija > Moj pas.:.Moji psi

problem-malo veći !

<< < (3/4) > >>

Nosler:

--- Citat: Pepi18KA - 26. 10. 2010. 16:04:00 ---
 ma ja i ne želim da oni ne gone srne...ponekad se desi da 10-ak dana i nema svinja u lovištu...a lijepo je čut kad pas goni...neka oni gone i srnu ako nema nikakve druge divljači...bitno da oni pjevaju šumom !!

--- Kraj citata ---
Jel to onako...po narudjbi da tjeraju?! ::)
Ne vidim logiku u tome. sor

Pepi18KA:

 ma sejfo je rekao da nema teoretske šanse da ne gone srne...
 
 Htio sam reći da sam zadovoljan sa psom koji tjera svu divljač...pas mora goniti,a kakve divljači ima u šumi,to će gonit...ako će gonit srnu,zeca,lisicu...uopće ne sumnjam da će potčat i za svinjom...a upravo to mi se nedavno dogodilo...ti isti psi koji su se natjeravali sa srnom...5 dana kasnije,u skupnom lovu su bili na svinjama,od kojih sam ja jednu i odstrijelio    zagi

KOBI:
Onda ti sada imas upravo to sto tebi treba,tom logikom vazno da tjera bar nesto nikad neces imat dobrog psa  sor

Samo ja ne znam ni jedno loviste gdje ima i svinje i srna da svinje ima vise pa tako kad odes u lov gonit ce ti samo srne jer su one dominantnije sto se traga tice a onda ti preostaje samo da u cijev stavis neki jeftiniji metak il da ti taj pas cuva kucu,imanje itd..  zagi

Pepi18KA:

 ne znam čemu tražite problem i izražavate nejasnoće... psi položili IPO...natjerali mi svinje pred pušku...  ččč ččč ččč ččč...ima vremena...zima je predamnom,cijela lovna sezona na DS... ččč ččč ččč

fazan:
Čuj Pepi, Ti si pitao i  iznio sam svoje iskustvo . No ako Ti misliš da pas koji je okrvljen na srni , nakon testa za upis u vrtić ( IPO ) neće više vijati srne , već će s tom diplomom ganjati samo svinje, želim da Ti se ta želja ostvari u potpunosti.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju