Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

Lovački parkur

<< < (4/8) > >>

7X64:
Bio sam ja prije dva tjedna u Francuskoj i stvarno nesto kao u pravom lovu jako interesantno .

A da spomenem i ovo jedan kolega je sam rijesio golubove a nas 4 smo kupili 500 patrona municije i to nas je doslo nepunih 80€ sto je oko 600 kuna  pa vidite razlike u cjeni u HR i F neznam kolko je u HR ali cini mi se oko dve kune ako gresim ispravite me.

Nikola:

--- Citat: 7X64 - 23. 09. 2009. 19:00:12 ---Bio sam ja prije dva tjedna u Francuskoj i stvarno nesto kao u pravom lovu jako interesantno .

A da spomenem i ovo jedan kolega je sam rijesio golubove a nas 4 smo kupili 500 patrona municije i to nas je doslo nepunih 80€ sto je oko 600 kuna  pa vidite razlike u cjeni u HR i F neznam kolko je u HR ali cini mi se oko dve kune ako gresim ispravite me.

--- Kraj citata ---
oko 1,30 kn po komadu.. nije bas nesto ekstra povoljnije

Huntercro:
da trap samo gdje ga ima po toj cijeni u Osijeku 1,45 minimalno , s time da se parcour puca sa 28 grama znači ispod 2 kn nema

7X64:
Pa to je komad 1.20kunu pa meni se cini skroz povoljno ali cini mi se da je u HR preko 2kune komad

GT:
Jučer, 26.09.2009. h Kunjevcima pokraj Vinkovaca održano je 4. Državno prvenstvo HLS-a h lovačkom parkuru. Čestitam lovcima, a posebno domačinima na postignutim razultatima i dobroj organizaciji natjecanja.
Dobra kob.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju