Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

Lovački parkur

<< < (5/8) > >>

GT:
Od forumaša, koje ja poznam, najbolji je bil Huntecro koji je i jedini gađal položarom, a vjerojatno i jedinom 16-ticom, i kojemu je raspucavanje za finale pobeglo za jednog goluba.
Kej bi rekli Zagorci:"Tak se čuča j...". Čestitam na rezultatu, odabiru puške i gađanju "sa stilom".

Tyger:
..Bravo za Zagorce..  d4  d4

cestitke i ostalima  d1

zhrvoje:
Prije svega cestitke Huntercro-u, a cestitke i ostatku forumasa, GT-u i Oldhunteru.
Interesira me jedna stvar, a to je po kom se principu odabiru predstavnici za zupanije?
Gledajuci rezultate ima poprilicno losih rezultata, ja koji sam do sada u zivotu dva puta bio na parkuru a 5 na trapu i imam bolje rezultate od barem 15-tak ljudi tamo. A ja sam(jos uvijek) los u tom sportu.
Mozda je stvar u tome sto parkur u RH puca jako malo ljudi...
Ili je stvar u necem drugom ;D..

GT:
U Krapinsko-Zagorskoj županiji je održano županijsko prvenstvo na kojem su, prema rezultatu, određeni sastavi 1. i 2. ekipe.

zhrvoje:
Buduci da su (koliko ja znam) u RH samo 2 streljane za parkur, to bi znacilo da su samo 2 zupanije (i moza jos koja okolna)mogle u stvarnosti odrzati prvensvo i kvalifikacije, a ostatak zupanija je odredio sastav na osnovu rezultata u drugim disciplinana ini na osnovu veze i poznanstva. Ispravite me ako grijesim...

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju