Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

lovački trap

<< < (3/10) > >>

krilaš:

--- Citat: huntos - 25. 09. 2010. 23:58:56 ---jedna mašina, pet mjesta

--- Kraj citata ---
koliko je rov u kome se nalazi masina ili je masina na zemlji u bunkeru udaljen od tih 5 mesta?
P.S. Nemojte me pogresno shvatiti ali imam utisak da se na prostorima EX YU stvaraju i izmisljaju neke nove dicipline ne poznate sirim krugovima sveckih strelaca na letece mete.
Pozdrav Goran

huntos:
Netnam točnu udaljenost al ču probati saznati sve propozicije pa stavim na forum.

                                               pozdrav

Tyger:
OldHunter je vec pisao a mogao bi i tu napisat neke znacajke koje bi se trebale usvojit, da na kopiram njegov post, ugl. udaljenost bi bila 10 m po njegovim rijecima  d1  d7

OldHunter:

--- Citat: Tyger - 27. 09. 2010. 20:23:41 ---OldHunter je vec pisao a mogao bi i tu napisat neke znacajke koje bi se trebale usvojit, da na kopiram njegov post, ugl. udaljenost bi bila 10 m po njegovim rijecima  d1  d7

--- Kraj citata ---

Evo ovako, ovo bi već moglo biti točnije jer sam u Dubravici razgovarao sa predsjednikom komisije za streljaštvo pri HLS, gosp. Vladimirom Kiretom:

Pravilnik se tek treba usvojiti (pravilnik je izrađen - čeka se usvajanje), ali pravila bi trebala biti otprilike ovakova (osnovno):
1. Smanjuje se razmak izmedju strijelca i mašine za izbacivanje meta (rova) na 10 metara
Biti će određeno prijelazno razdoblje, da se dade vremena Društvima da pomaknu nastrešnice na novu udaljenost !

2. Puška se drži na boku (kao kod skeeta), a podiže se tek kad se uoći meta !

3. Smanjuje se dolet golubova (50-55 metara)

4. Može se pucati sa 28 gr. municijom

Detaljnije kad se Pravilnik (ipak) nađe u mojim rukama.  teaa

Nosler:
Zvuci kao odlican trening pred lovnu sezonu! d4

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju