Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

lovački trap

<< < (6/10) > >>

fazan:
 DANAS, Svjetski kup u Lonato - Italija. Nakon treće serije najbolji je: GLASNOVIC Josip  CRO      23  25  25      73         

OldHunter:

--- Citat: fazan - 04. 05. 2012. 09:02:21 --- DANAS, Svjetski kup u Lonato - Italija. Nakon treće serije najbolji je: GLASNOVIC Josip  CRO      23  25  25      73       

--- Kraj citata ---
Nažalost četvrta serija samo 21  paci
"Puknul" je nakon 21.-vog goluba (8. 22. 23. i 25. "otišli").  paci paci paci paci  sor

GT:

--- Citat: GT - 22. 11. 2011. 23:45:27 ---
--- Citat: GT - 23. 09. 2010. 22:31:09 ---LV rujan/2010 str. 4: "Najavljeno je uvođenje lovnog trapa od sljedeće godine...".

--- Kraj citata ---
LV studeni/2011 str.7:"...uskladila je pravilnik preuzet iz europskih zemalja s našim potrebama, no potrebno je finaliziranje sadržaja kako bi se konačna verzija mogla predočiti na usvajanje te je tako i članovima Izvršnog odbora te stručnim tijelima županijskog saveza dano vremensko razdoblje kako bi se očitovali po pitanju dopuna i prijedloga."
LV svibanj/2012 str. 20:"Na 10. sjednici Izvršnog odbora Skupštine HLS-a u Dardi prihvaćen je prijedlog Pravilnika o lovnom streljaštvu Hrvatskog lovaćkog saveza. Pravilnik stupa na snagu 1. siječnja 2013. godine."
Dobra kob.

--- Kraj citata ---

OldHunter:
Ja imam "privilegiju" pa sam navedeni Pravilnik dobio i u detalje proučio (barem onaj dio koji se tiče lovačkog streljaštva na leteće mete).  teaa

Ako ima interesenata mogu sažetak "baciti" u ovu temu.  d7 zagi

smelevk:
Pozz
Kolega oldhunter bilo bi poželjno da nam daš neke naznake što nas čeka u budoćnosti .
Mislim da  strijelce i lovacka drustva zanima koje ce promjene donjeti ovaj pravilnik i kada  !

Pozdrav i hvala !! 2p

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju