Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

Natjecanje u gađanju sa puškom risanicom

<< < (7/10) > >>

Hubert.ctg:
Evo rezultata na portalu  ref
Na 150m bio sam osrednji, na 300 solidan, a moja 4,5 gramska zrna su na 600m zujala oko ili ispred ili možda i iznad mete. Sa .243Win se u svakom slučaju da solidno puknuti i na 300 metara u podosta nepovoljnim uvjetima, dok je utjecaj vjetra u narednih 300 metara takav da nebi škodilo da je meta 2x2, a ne 0,7x1 metar.
Huntercroov favorit je na 300m stvarno rasturio konkurenciju.
Zanimljivo je pogledati rezultate pobjednika na 600m na manjim daljinama, uz napomenu da se natjecao sa kalibrom 7x64.
Vjetar promjenjivog smjera i jačine unio je pomutnju u borbene redove, tako da sam sa svojim 81 krugom na 150 i 51 na 300 metara zadovoljan.
Uz vjetar sunce je pičilo sve u 16, tako da se probni hici na 300 metara spektivom uopče nisu mogli vidjeti od treperenja zraka, dok su se pogodci u meč meti povremeno nazirali unatoč promjeni povečanja između 20 i 60x i izoštravanju do mile volje.

Nadam se da će u Mrkoplju 23. biti više forumaša, te da ćemo unaprijed dogovoriti znak raspoznavanja  ref

Huntercro:
mene ćete sigurno prepoznati  happi

Goran:
Cestitke svim forumasima na ucescu i rezultatima!

valdop:
na portalu objavljeni rezultati s grobnika  just

top_trap:
Pogledao sam rezultate i drago mi je da je gospodin  Sinković bio jako dobar al volio bi da netko napiše i kojim kalibrima se pucalo na pojedine daljine ( bar ćime su pucali najbolji)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju