Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

POZIV NA DRUŽENJE

<< < (6/9) > >>

Harry P.:

--- Citat: medicus - 22. 06. 2008. 22:05:37 ---Evo vratio se sa malog okupljanja,upoznao fazana i fulira,pa se malo popilo,pojelo...


Fazan hvala na gostoprimstvu d4

--- Kraj citata ---
... i kako je bilo?

dean:
Bilo je super! Fazan se kao domaćin iskazao i sve je za 5! Streljana je više nego solidna, malo se družili i sve u sve mu  d4

skyangel:
Evo ja ću prvi, dakle okupilo nas se 9-oro. Nikola, Dean, Tomek, Foka, Bugarin, Fulir, tamo smo zatekli već Mawericka i domaćina Fazana. S nama je bio još i Robi Horvat, naš kolega i prijatelj koji nam je uskočio jer nam je Huntercro otkazao dolazak. I me, myself i ja. Kasnije nam se pridružio i Medicus kad je žega malo splahnula, ima problema sa tenom pa nemre po najvećoj vrućini biti vani  ;D
Što reći, streljana u Šestinama je u jako lijepom okruženju, park prirode, okružena šumom, zrak čist, jako je lijepo uređena, vidi se da LD "fazan" Šestine drži do toga maximalno. Dečki su se stvarno trudili i napravili lijepo izdanje streljane, da i ne spominjem primamljivi šank hehe. Gdin Zlatko (Fazan) nas je stvarno vrhunski ugostio, čekao nas je rezervirani stol, vrući gulaš koji je bio fenomenalan, i litra i voda naravno. Na poklon smo od domaćina dobili multimedia tipkovnice kao dar dobrodošlice, te nam ih je Fazan uručio uz najbolje želje da sad malo manje griješimo pri pisanju postova hehehe.

Krenuli smo na streljanu, svi su se dobro držali i napravili smo solidan rezultat. Sve u svemu, boje foruma smo solidno predstavili i nismo se zblamirali hehe. Prva serija je bila nešto lošija, navikavanje na streljanu i golubove (oni niski golubovi su nas izmorili skroz hehe), dok je druga serija bila već skoro i vrhunska. Pukli smo ja mislim 58 ili 59 što je vrlo pristojan rezultat za neuigranu ekipu koja prvi put zajedno puca kao ekipa.

Poslije pucanja, uslijedilo je još x litri i vodi, te smo se lagano oprostili od domaćina i zahvalili mu se na gostoprimstvu. Povorka je završila u prvoj birtiji na "kavi" hehe, i kasnije nas je Rubelj ugostio sa finim ćevapima. Dolazak kući u kasne večernje sate.

Sve u svemu, opet jedno jako lijepo druženje vjernih kolega i prijatelja forumaša. Još jednom se zahvaljujem Fazanu na fenomenalnom gostoprimstvu, stvarno nemam riječi. Pravi je gospodin!

Dobra Vam kob!

Huntercro:
Neizmjerno mi je žao, ali ova vrućina, otvoren prozor i propuh i neke stvari od ranije dovele su do toga da u subotu ujutro izađem iz noćne ukočen kao upitnik  :'( . Deep heat i ostale kreme nisu dale rezultate nego sam morao u hitnu na voltarene. E sad ovo je već drugi put da sam usrao zbog zdravlja, valjda će biti treća sreća. Nadam se da ekipa neće zamjeriti ali jednostavno nije išlo  :'( :'(.

PinzHunter:
@ Sky, dobar izvjestaj

na svu srecu mogu dobro predpostaviti sta znaci x litri i vode. d4

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju