Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

POZIV NA DRUŽENJE

<< < (7/9) > >>

Lovac:
Jako mi je žao kaj nisam mogao doč, tj. otkazao u zadnji čas, morao sam poslom do Vanje u lovište...milioni komaraca, vručina, znoj...što bi dao da sam mogao biti s vama z6

skyangel:
a čuj kaj da ti velim, ja sam noć prije cijelu noć na momačkoj bio, ujutro sam odradio radnu akciju u društvu, kad smo stigli na streljanu ono sunce upeklo, da nisam maznul jedan mrzli gemišt odma, ne vjerujem da bi i pušku mogao podići. A s gemištom mi se vratila energija i bistrina nazad i lijepo sam složio 2 14-ice.  ;D

Mali Matek:
Zahvaljujem se na majci, žao mi je što nisam bio s vama, vratio sam se u 19 sati iz pleternice gdje je bilo odlično (99 pogodaka)

Bugarin:
Želio bi zahvaliti našem uvaženom domaćinu Fazanu na jako lijepom gostoprimstvu i poklonima te se nadam da ćemo ovako nešto uskoro ponoviti. Što se tiće ambijenta,  d4 čisto savršenstvo!!  d4

Mali Matek:
U ime organizatora L.D."FAZAN" Šestine zahvalio bi se svim članovima foruma koji su se odazvali na druženje, i nadam se da ćemo se okupiti u još većem broju na II. memorial dr. Nikodem Gudac koji će biti prvi vikend u rujnu mjesecu (7.9.)  z10



L.D."FAZAN" Šestine

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju