Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

Vortex Cup 2016

<< < (10/12) > >>

springo:
Rezultati Double Alpha Vortex Cup-a 2016

BacheJaeger:

--- Citat: ivo samoborec - 29. 11. 2016. 07:04:35 ---Basche...hm posto volis janjetinu rekao bi da si iz Zagorja.Po pismu rekao bih da si blizu mora pa si mislilm kako ti ne dojadi ono sto mehehehehekece..??Moze janjetina ali ti je peces a ja donesem janjca..ok??

--- Kraj citata ---

Dogovoreno..................  samo nemoj ovu Australsku sta su ka Telad pa imaju 50kg cistog hao hao hao.....

P.S. i nemoj sirit dezinformacije da Dalmatinci ne vole janjetinu hao hao hao hao 

A posto mi je zamjereno da samo trolam teme da se osvrnemo malo na tekmu, jesi se cuo s ovim pokajnikom(povratnikom na forum) sta je organizirao. Sta on kako je sve proslo jel zadovoljan.......   Ja sam cuo da je cuga bila skupa???

springo:
F-TR 300m FINALE Rezultati

Goran:
Svaka cast za organizaciju Springo i vama i vasem klubu i ostalim organizatorima. Izgleda da je bilo dobro i to me jako veseli da se takmicenja dobro organiziraju i dosta strelaca se prijavi. Cestitke pobjednicima! Vortex Cup sada zivi u Australiji, Novom Zelandu i od sada i u Hrvatskoj mada cujem Francuska i Gruzija su blizu da i oni pocnu.  zagi

GT:
Gorane fala Tebi i Vortex-u na nagradama.

Za ovakve nagrade isplati se potegnuti i više od 1000km na par dana jer kad se "dobar glas daleko čuje" teško bude
odraditi natjecanje za sve zainteresirane u jednom danu.

Zahvaljujem i organizatorma iz LR Doublealpha, sucima i osoblju AS "Vrapčanski potok" na provedbi natjecanja.

Dobra kob

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju