Streljaštvo > Natjecanja .:. Treninzi

Vortex Cup 2016

<< < (11/12) > >>

Marauder:
Bio sam gore u nedjelju kao gledatelj i sve je bilo odlično. Pohvala organizatorima na velikom trudu i čestitke svima koji su se natjecali. Šteta samo kaj je bilo malo hladnjikavo, ali opet ko mi je kriv kaj sam se napil noc prije. Uspio sam i opaliti par snimaka, pa ak nekoga zanima mogu staviti ovdje. Sve u svemu  just

roger:
Ajde, stavi slike pa da vidimo kakvu dobru pusku!  zagi

Marauder:










Sljedeći put će biti više slika.  d4

Goran:
I ja sam dobio par slika sa takmicenja pa evo ih.... GT zahvaljujem i bilo mi je veliko zadovoljstvo pomoci. Ja sam samo malo gurnuo sa distance a momci su odradili velik posao i organizaciju svega.  Od ideje do realizacije nije puno proslo a odaziv je bio jako dobar pa sam vise nego zadovoljan ishodom i rezultatima.  Zahvaljujem momcima, streljackom klubu i streljani za trud i rad. Bilo je lijepo vidjeti dosta gledalaca koji su sa zanimanjem posmatrali takmicenje. Nadam se da su svi imali dobro vrijeme na strelistu  i da ce Vortex Cup postati redovan dogadjaj na streljackom kalendaru.  Ja cu raditi na tome da iduce godine nagrade budu jos bolje. Double Alpha zagi

roger:
Koju opremu su koristili kolege iz Slovenije koji su skupili medalje? Ako je neko imao prilike vidjeti?

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju