Lovna kinologija > Nelovne pasmine

DOGO ARGENTINO

<< < (36/36)

Deda M:
  Mačak ,Mačak ne čitaš pažljivo textove -rekao sam najmanje dva dogača a lovi se sa malim čoporom kao i ovde -ima barem 5-6 pasa goniča i malo sam vidio upravo ,to malo kod tebe na Banovini u lovu u Svinjici,nije bilo baš previše ali dovoljno do drugi puta.Veprovi jesu ,tj. d.s. su svežderi to znam ali sa mojim favorit psima bi si mogli zagorčat život ,vjeruj mi-ne sa mladima kao onaj kaj veli kolega File ,jel ono je još beba dogo,neka on još poživi pa ču te pitati.Ajde molim te daj saznaj koliko stoji gore štene da vidimo svi koja je to investicija -ako možeš i hočeš.Možda te-vas jednog ljepog dana razveselim ,uživo ako me Bog poživi sa zdravljem,možda.Živi bili pa vidjeli moj kolega Mačak-pozdrav svima dobre volje-DEDA  M... zagi  i   z1

Macak:
Deda, evo linka pa pogledaj

http://www.dhd24.com/bilder/welpen/dogo-argentino-welpen.html

Deda M:
  Znam da su skupi-bili su prije skuplji cca 2000-3000 eur. a sada su pojeftinili ,recesija i psi obuhvačeni.Samo treba vidit porijeklo i koja -e su linije-nije dogo dogo,velike su razlike dali hočeš špicu ili samo onako,reda radi da bude dogo.Ma duga je to tema,nema veze -ono kaj vredi i košta ,ne samo pas več SVE i ti ili vi koji ste gore znate to jako dobro.Hvala Mačak-pozdrav DEDA M.... zagi  i   z1

Macak:
Bio sam nedavno u pogonskom lovu u gostima gdje se ta pasmina koristila i svoj posao su odradili odlicno.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju