Lovna kinologija > Nelovne pasmine

Hrvatski planinski pas tornjak.

<< < (3/3)

jatagan:
izgleda mi da sam potrefio  u zivac tocno di boli(sto mi nije bila namjera).Usudjujem se oTornjacima takodjer reci par rijeci iz tog razloga jer Tornjak postoji u mojoj Familiji vise od stoljeca.Mi Tornjake uzgajamo aktivno vec decenijama Postovani kolega REDZO sudeci po onom sto si sam napiso za tebe nebih mogao reci ali drzis bulin i svima nama predavanje kao da si ti stvorio rasu uz to pokusavas meni zakaciti nekakav nacionalizam samo zato sto sam ti skreno paznju na pokusaj  da se Tornjak prikrsti u nekakvog Vezi........ psa da nekazes oped rekla kazala postoji tu dosta ako hoces dokaza.Pozdravljam te i predlazem da stavimo tocku na ovu nasu diskusiju jer ipak je covjek htio samo prodati par knjiga sa nepotpunim naslovom.

STARI AVDZIJA:
Realno jatagan nisi ti za ove teme.Ako držite 100 godina tornjake što ne napisa nešto pametno(i ja učim čitav život)pa ću rado naučiti i od tebe ako šta imaš reći.Međutim ti bi debatisao,svađao se i podj.....o.Šta mene briga za gluposti poput tih o kojima pričaš šta neko hoće a šta neće raspravljaj sa njim(a), stalno me tegliš za rukav u neki seoski bircuz gdje se trača nađi sebi drugog partnera za to(gluposti poput vezirski tornjak).Gdje mene nađe?????Izvini ali zaista s tobom nemam šta pričat.
Kad nemaš šta reći ti bi da zagužvaš, mani toga.Ja pitenje tebi nisam ni postavio.Dobio sam odgovor  od ćojeka i šta si ti sad tu poklopac a nemaš odgovor niti na jedno moje pitanje korektno i znalački.Tebi predavanje ne držim a već razmjenjujem mišljenja sa ljudima za koje vidim da imaju znanja.Nadam se da češ kupit knjigu ako ćovjek već prodaje.Primječuješ li da kvariš temu taman kad ljudi fino pričaju?????
Na diskusiju s tobom stavljam ne tačku nego "nakovanj".

tyrol:
Nešto malo OT: Tražio sam malo po netu kako tornjaci štite stado ovaca od vukova, a našao neki stariji dokumentarac o napadu vuka i jedan prilog o "prijateljstvu vuka i psa u zajedničkom dvorištu"

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju