Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Noževi

Ručni radovi - moji noževi

<< < (128/146) > >>

titanijum:

--- Citat: šokac - 29. 12. 2016. 15:43:43 ---Milane zašto si uvijek toliko kritičan prema
sebi i svojim radovima ?

Kada ćeš već jednom postati svjestan
svoje veličanstvenosti ?
Kada kažeš da su tvoji noževi savršeni koristiš
preblage riječi . Daj si malo oduška i slobodno se
pohvali. Svi smo uz tebe !

--- Kraj citata ---
Ja sam uvek kritičan i samo kritičan , jer ovo što rade moje kolege i moja malenkost je na visokom nivu , što je razumljvo za svaku pohvalu, ali da može bolje -može  , jer je to lepota i draž za usavršavanjem.
Primera radi, da moje reči , ne zvuče prazne , bez arugumentacije , ja sam od 17 mečeva u našoj ligi - dobio 15, a izgubio 2.Jesam zadovljan i prezadovoljan, ali uvideo sam greške i mogućnost da na svojim prednostima napredujem i budem bolji.Nadam se da sam sada bio dovoljno jasan.

Traper.:
Jasnije nemoze bit. fre

titanijum:
Mora tako... zagi

JANEZ L:
Lp!

Sa svim dužnim poštovanjem... O kakvi se ligi radi? sor

Lovski zdravo
Janez L

šokac:

--- Citat: titanijum - 29. 12. 2016. 21:55:39 ---
--- Citat: šokac - 29. 12. 2016. 15:43:43 ---Milane zašto si uvijek toliko kritičan prema
sebi i svojim radovima ?

Kada ćeš već jednom postati svjestan
svoje veličanstvenosti ?
Kada kažeš da su tvoji noževi savršeni koristiš
preblage riječi . Daj si malo oduška i slobodno se
pohvali. Svi smo uz tebe !

--- Kraj citata ---
Ja sam uvek kritičan i samo kritičan , jer ovo što rade moje kolege i moja malenkost je na visokom nivu , što je razumljvo za svaku pohvalu, ali da može bolje -može  , jer je to lepota i draž za usavršavanjem.
Primera radi, da moje reči , ne zvuče prazne , bez arugumentacije , ja sam od 17 mečeva u našoj ligi - dobio 15, a izgubio 2.Jesam zadovljan i prezadovoljan, ali uvideo sam greške i mogućnost da na svojim prednostima napredujem i budem bolji.Nadam se da sam sada bio dovoljno jasan.

--- Kraj citata ---


Nisam zadovoljan sa tvojim odgovorom .

I dalje mislim da Ti premalo hvališ svoje radove s obzirom o
kakvim se tu vrhunsko reprezentativnim primjercima radi !

Ali dobro, poštivat ću tvoju skromnost .

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju