Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Noževi

Ručni radovi - moji noževi

<< < (129/146) > >>

banebeograd:

--- Citat: JANEZ L - 29. 12. 2016. 22:26:43 ---O kakvi se ligi radi?
--- Kraj citata ---

titanijum:

--- Citat: banebeograd - 29. 12. 2016. 22:47:34 ---
--- Citat: JANEZ L - 29. 12. 2016. 22:26:43 ---O kakvi se ligi radi?
--- Kraj citata ---


--- Kraj citata ---
u pravu si ..
Kaže jedan moj profesor :" Bolje luda ideja , nego nikava" Bolje ludi potezi , nego nikavi.Lud potez i lude ideje ćete dovesti  do rezultata, a u bolest će te oterati nešto drugo" .Da ne nabrajam. zagi

mrki:

--- Citat: titanijum - 29. 12. 2016. 15:10:02 ---
--- Citat: mrki - 29. 12. 2016. 06:06:35 ---Titanijum ti si jedini koji zna šta je nedovršen proizvod, tvoji su svi nedovršeni.
Danijel svaka čast d4

--- Kraj citata ---
Moji su savršeni.Ja ih pravim još na molekuranom nivou.Danijielu ne dostaje zavšetak , koji vi ne vidite....Izvinite na iskrenosti i dorbonamernim kritikama.

--- Kraj citata ---
Tek sad vidim svoju glupost, nedostaju mu krivine i obline, šavovi na koricama su dosadno u ravnoj liniji ne cikcakaju kao tvoji, tvoje noževe mora bit zanimljivo i brusit kad je svaki cm pod svojim kutom za optimalnu iskoristivost svakog reza, drške na tvojima su promišljeno obrađene, na kritičnim točkama su ostavljeni risevi rašpe da ne klizne iz ruke u žaru borbe, stvarno si preskroman perfekcionist, kao što šokac kaže ako si sam preskroman mi čemo te hvalit z11

Gabro:
Bilo bi bolje da se s Milanom rasparavlja na onoj njegovoj temi. Ovu temu otvorim u nadi da ču vidit neki lipi nož kada ono opet titanijum i ispadni, napadni, upadni uglovi i ostala trabunjanja!! Kad se zaželim gluposti onda ču otvorit onu drugu temu bilo bi dobro kad se ova nebi zagađivala....

Traper.:
Gabro bas si losko  dr.i

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju