Lovna kinologija > Odgoj i školovanje lovačkih pasa

KAKO ŠKOLUJETE SVOJE PTIČARE?

<< < (10/27) > >>

Kljunko:

--- Citat: sibirevski - 08. 01. 2009. 20:05:54 --- Cijenjene kolege dali ima netko tko je već imao kakovih iskustva u dresuri ptičara. kako natjerati psa da zaroni u vodi ili kako ga natjerati da savršeno markira: z14

--- Kraj citata ---
Prije 15-aestak godina imala sam engleskog ptičara ljubimca, nisam lovac i nije me zanimalo da nauči što treba raditi u lovu ali sve je znala sama od sebe. Markirala, ronila i usred zime a ljeti se moje dijete uopće nije moglo kupati pored toga psa jer bi je vukla iz vode pa i ronila za njom. Ako je pas jako vezan za vlasnika ide za njim i u vodu i u vatru i to treba iskoristiti da nauči zaroniti i uživati u vodi. Opet imam engleskog ptičara i nije htio u vodu dok ja nisam prva ušla i zaplivala. Čini mi se da će najteže biti postići mirnoću kod polijetanja ali mlad je još pa radimo, radimo...

    LP

kerber:
Ovako izgleda ferma kad potpuno obučen ptičar markira 4-5 sati.....................slika od prošle nedjelje.............

Harry P.:
 hao hao hao hao

Zoran:

--- Citat: kerber - 27. 02. 2009. 23:44:44 ---Ovako izgleda ferma kad potpuno obučen ptičar markira 4-5 sati.....................slika od prošle nedjelje.............

--- Kraj citata ---

pa znaci da je moguce da jos uvjek markira,,,,,,,  hao

nostromo:
 ;D ;D ;D ;D ;D

Sta markira? Vjerovatno parizer u torbici!?

 ;D ;D ;D ;D ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju