Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Dali štite svoje UŠI

<< < (3/8) > >>

Mali Matek:

--- Citat: fazan - 21. 09. 2007. 10:21:23 ---... zaštita sluha mora biti obvezna na svakom streljačkom takmičenju i upucavanju oružja bez obzira jel 0,22 ili 600.

--- Kraj citata ---

potpisujem,
osobno cesce koristim cepice za usi

skyangel:

--- Citat: Kaligula - 22. 10. 2007. 20:16:02 ---ali u lovu ne koristim zaštitu.
Možda je to greška ali kad se smirim na čeki,zatvorim oči i osluškujem,radije nego da naprežem oči u sivilo smiraja dana.
Ako nešto čujem,onda otvaram oči.

--- Kraj citata ---

Kolega mislim da nitko nije toliki "pacijent" da nosi antifone ili čepiče u lov... a pogotovo na čeku  :-\

fazan:
Probao sam antifone koji su me uvijek žuljali i smetali,prešao sam zatim na čepiče za uši raznih proizvočača i cijena ,da bih prije dvije godine naletio na čepiče firme Stihl namjenjene sjekačima.Pokazale su se superiorne na sve dosadašnje koje sam koristo , a k tome i jeftine i lako dostupne u svim trgovinama Stihl.

gardista:
pre samo cepice, sada antifoni...
mada sam pre par dana kupio one sto koriste gradjevinci za 3.5evra, neki pljosnat model, i mnoogo bolje dihtuju od PELTOR-a kojeg ovde ima najvise....

Max011:
Trudim se da zaštitim uši kad god mogu. Na otvorenom nije problem ali zatvorena strelišta i još dosta pucanja hoče da ,,pišti,, u ušima još dugo vremena nakon pucanja. Nabavio sam antifone peltor koji imaju visoku zaštitu (vidim da se može nositi i prilikom radova u avio industriji) ali generalno svaka zvučna membrana nije loša da zaštiti slušni aparat . Da ne bi sutra bilo ono čuveno :,,Ti si baba gluva,,č!! Nisam sinko luda (odgovara baba)!!! ;D ;D ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju