Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Dali štite svoje UŠI

<< < (2/8) > >>

medo:
Ja sam ih koristio jednom i to nedavno.Zastoč Jer sam lud ;D ;D
Slusalice su odlicno pomagalo i morati cu se priviknuti na njih jer sa 416 Rigby i 470NE nije ugodno ;D ;D ;D

john deere:

--- Citat: medo - 20. 09. 2007. 14:33:47 ---Ja sam ih koristio jednom i to nedavno.Zastoč Jer sam lud ;D ;D
Slusalice su odlicno pomagalo i morati cu se priviknuti na njih jer sa 416 Rigby i 470NE nije ugodno ;D ;D ;D

--- Kraj citata ---

to ti vjerujem jer .375 holland je top, a tek ovo...

Huntercro:
prije mi nije smetalo ništa. sad imam pet pari antifona i nekoliko pari čepova. čak i moj josip se navikao nositi antifone i stvarno to čuva sluh i konentraciju. obavezno kod punjenja kad stavljam kapsle stavim i naočale.

fazan:
Kvalitetni čepičiči ( za uši , a ne za stolicu )meni su najdraži  , jer me antifoni pogotovo ljeti iritiraju pogotovo na streljanama koje nemaju adekvatne krovove pa sunce lupa u glavu.
No svakako , zaštita sluha mora biti obvezna na svakom streljačkom takmičenju i upucavanju oružja bez obzira jel 0,22 ili 600.

Kaligula:
Dugi niz godina sam pucao bez zaštite i to mi je ostavilo posljedice na sluhu.
 Sad na streljani,bilo pištoljskoj ili puščanoj uvijek antifoni,ali u lovu ne koristim zaštitu.
Možda je to greška ali kad se smirim na čeki,zatvorim oči i osluškujem,radije nego da naprežem oči u sivilo smiraja dana.
Ako nešto čujem,onda otvaram oči.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju