Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Kako se na čeki štitite od hladnoće

<< < (6/14) > >>

kolovski:
Ivo, može slika tvoje spravice za grijanje ?

ivo samoborec:
.....decki ne gori konzerva..nego one male svijecice.Kak divljac reagira na to neznam ali uglavnom dolazi a to je bitno.Ceke su relativno visoke a udaljenost do hranilista od 35-50 metara.....toplina ide prema gore...mislim da tu nebi smjelo biti problema.Poslikat cu spravicu drugi tjedan idem u loviste cim bude jos malo vise mjeseca...slike saljem...pozdrav

tyrol:

--- Citat: ivo samoborec - 30. 08. 2011. 09:00:18 ---.....decki ne gori konzerva..nego one male svijecice.

--- Kraj citata ---
Sve je jasno - sviječice LUČICE d4
Samo nam javi kolika je visina otvora ostavljena za zrak....

grga33:

--- Citat: steyrzg - 21. 01. 2009. 17:06:31 ---Ovo je riješenje svih probema sto se tice hladnoće i ceke po zimi . Odlicno grije, bez svjetla , bez mirisa .. Cca 800 W.  U Hrvatskoj se može nabaviti u Intersportu u ZG.


--- Kraj citata ---
Tražio sam ovu grijalicu u intersportu nemaju, ako neko ima saznanja o dotičnoj grijalici di je ima kupiti bio bih mu uvelike zahvalan

Neno:
Dočepao sam se nečeg zanimljivog  ;) paketič od prozirne gume napunjen nekakvim gelom i ima unutra jedna metalna ampulica, kada ampulicu klikneš pokrene se reakcija u gelu, i on se stvrdnjava i grije,  proces oslobađanja temperature traje nekih desetak minuta, dovoljno da oživi smrznute prste.

Proces je reverzibilan, kad stignete kuči paketič ubacite u vrelu vodu i ponovno je spreman za korištenje.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju