Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Kako se na čeki štitite od hladnoće

<< < (7/14) > >>

evaeva:
Sada je vrijeme berbe šljiva a to znači da "božansku tekućinu"  nosl treba hvatati negdje oko 46% i takve malo preliti u pljoskicu od 2-3 dlc te ponijeti sa sobom na čeku. Čim se osjeti prvi val zim dovoljno je samo odšarafiti čep, pomirišati a zatim i okusiti sve blagodati tih čarobnih darova prirode. Ukoliko se zim nastavi iskapiti na ex i zasigurno će nam biti toplo. sauf

grga33:
a sto ako ne volim tu bozansku tekucinu jedino mi preostaje da nesto radim  pesi, salu na stranu Neno cini mi se interesantan taj gel ali ima jedan mali nedostatak kratko traje a ti i sam znas da u lici kad upece minus ne moze ti nista pomoci sem grijalice ali mi se ova cini ok sto su je prikazali u prijasnjim postovima i ne baca svijetlost sto mi puno znaci, opet ako netko sazna gdje ima kupiti bio bih mu zahvalan dobit ce ono cime se evaeva grije

deeejan:
lican a da ne voli bozansku tekucinu..daj me nemoj pesi

ivo samoborec:
..........samo prve dvije kapljice te "bozanske tekucine"griju.....poslije te navlaci ...jos.....jos....joss.....i nema efekta...jedino sto ides nacvrcan sa ceke dolje.Samo da spomenem da kod alkotesta sa oruzjem je bar u Njemackoj.....ZBOGOM LOV!!!!

ivo samoborec:
::GRIJALICA SA SVIJECICAMA IMA U fRANKONIJINOM KATALOGU  IDE 9 KOMADA I CIJENA JE OKO 63 EURICA.....idite na....www.frankonia.de    pod Suchen napisete Nr. 125741-26

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju