Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

LOVAčKI STIL

<< < (3/17) > >>

SPYDER:

--- Citat: MAUZ - 10. 07. 2007. 01:28:55 ---Po meni je odjeca sastavni dio lovca! Ona mora biti prepoznatljiva, uredna, komotna i prilagodjena terenu, lovu i godisnjem dobu! Ako lov dozvoljava, markeri su obavezni (fazan i ostale ptice, zec, pogoni... Vabljene i patke - KAMUFLAZA  z1 )!
Vojne uniforme nikako, ali... Sve EX YU drzave su zagadjene time, a narod nema novca za bolje... pa hajde, bolje neka bude i to ( nego li ovi indijanci gore) ali bez formacijskih i drzavnih obiljezja!

--- Kraj citata ---

Ja se slažem s ovim, financije su sve, ako se hočeš pošteno obuči ( tu podrazumijeva bar 2 hlače, čižme, 2-3 košulje, jakna, šešir) i da bude imalo kvalitetno to je 2500-3000 kn
Ali pomalo može se, ja sam za zelenu odječu

MAUZ:
Pauce, slazem se sa tobom 100 %...

Nikola:
Ma može i jeftinije. Ja sam prošle godine kupio hlače za 125 kn na sajmu u Varaždinu. Mrak, odlične. Cijelu godinu u pogon, na štand, kroz kupinu, travu, šumu, rosu, kišu. Malo su izgubile boju, ali za 125 kn nemože bolje.

SPYDER:
Da ali trebaju ti bar dvoje pogotovo ako ideš češče u lov (mislim dan za danom), vijetnamka ti je 500 kn, čižme dasu imalo bolje bar 500 kn džemperi su 150-boga pitaj koliko kuna skupi se toga

Nikola:
Daleko od toga da lov i lovstvo nije jeftin hobi ili strast. Odječa je samo mali dio toga.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju