Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

LOVAčKI STIL

<< < (2/17) > >>

Zoran:
naslov citiram: SUVREMENI HRVATSKI LOVNI TURIZAM
i sad gledaj sliku kako smo suvremeni
i ta slika stoji kao reklama za hr.lovni turizam

Vanja:
Ja protiv kamuflažne odječe nemam ništa protiv ali protiv gardijske-vojne imam. Mislim da takvoj odječi nije mjesto u lovu.

Lovac:
Moramo sve učiniti da takvim pojedincima ukažemo na nepravilnosti i štetu koju čine lovstvu i lovcima u cjelini. Nema to blage veze sa lovstvom kakvo se propagira ovdje na LOVCU i kakavo bi trebalo biti u Hrvatskoj ili bilo gdje drugdje...  d1 Znam da je Hrvatska i svi mi iz EX YU bila /bili pod raznim utjecajima u lovstvu u svojoj povijesti i sadašnjosti.. njemački, austrijski, talijanski , mačarski, američki... ali bez obzira ne te utjecaje i modu koju kao i svugdje diktiraju svejtske robne marke...Tko imalo drži do lovstva i svojih kolega lovaca neče se tako oblačiti i sve nas skupa sramotiti. Dobra Vam kob.. LOVAC d1

MAUZ:
Po meni je odjeca sastavni dio lovca! Ona mora biti prepoznatljiva, uredna, komotna i prilagodjena terenu, lovu i godisnjem dobu! Ako lov dozvoljava, markeri su obavezni (fazan i ostale ptice, zec, pogoni... Vabljene i patke - KAMUFLAZA  z1 )!
Vojne uniforme nikako, ali... Sve EX YU drzave su zagadjene time, a narod nema novca za bolje... pa hajde, bolje neka bude i to ( nego li ovi indijanci gore) ali bez formacijskih i drzavnih obiljezja!

MP153:
Ova najgornja slika je super!! ;D

Super prikaz mixa hrvatskih lovaca počevši od seoskog momka kojem je puška uvijek "pri ruci", starog koji je udario mješavinu raznih vojnih ostataka, zatim urbanog poslovnog čovjeka uvijek spremnog na akciju sa svojim poluautomatom, nadobudni mladič koji se fura na  rambo stil i ovaj krajnje desno mi se čini kao dosljedan lovac, bar po odječi.

pozdrav 

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju