Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

LOVAčKI STIL

<< < (6/17) > >>

fazan:
Lovačka obleka mora biti sukladna prilici kojom sa lovac bavi.A to po meni znači da su trakice i reflektirajuči prsluci sastavni dio lovnih aktivnosti , a šeširu i odjelu je mjesto na skupštinama i nažalost na pogrebima kolega.

Zoran:
pa kako bi trebo biti lovac po vama odjeven
kad ide u lovč
, ne mislim sad na reflekt...prsluke i trakice!!!

fazan:
Dolično!
Time mislim prvenstveno sukladno godišnjem dobu , a ne kako sam znao vidjeti ,crne čizme s tragovima krvi iz protekle sezone,traperice i crvena vesta .
Svjestan sam vremena u kojem živimo i mogučnostima mladih ljudi ,ali ima uistinu kvalitetne robe po pristojnim cijenama .

dean:
Ja dosta često nosim baš crvenu vestu ili bar kapu, ali iz drugih razloga. Kako će te netko prepoznat i zapamtit ako smo svi isti. Naravno da je sve drugo na meni primjereno. Ali po meni ne treba robovati zelenoj boji. Smeča i krem su prihvatljive.

fazan:

--- Citat: dean - 07. 09. 2007. 12:58:53 ---Ja dosta često nosim baš crvenu vestu ili bar kapu, ali iz drugih razloga. Kako će te netko prepoznat i zapamtit ako smo svi isti. Naravno da je sve drugo na meni primjereno. Ali po meni ne treba robovati zelenoj boji. Smeča i krem su prihvatljive.

--- Kraj citata ---
Slažem se s tobom da smeča i kaki boja idu u skladu s lovačkom oblekom!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju