Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

LOVAčKI STIL

<< < (7/17) > >>

MAUZ:
Sada bih ja pitao, sta znaci lovacki stilč Koliko on moze biti ujednacenč Vabite li i cekate lisice ili patke u istoj odjeci u kojoj lovite prepeliceč Pirsujete li ili ste na standu u istoj odjeci u kojoj idete u pogonč
To je sustinač Svaka uniforma / odora za posebne prilike!!!

medicus:

--- Citat: dean - 07. 09. 2007. 12:58:53 ---Ja dosta često nosim baš crvenu vestu ili bar kapu, ali iz drugih razloga. Kako će te netko prepoznat i zapamtit ako smo svi isti. Naravno da je sve drugo na meni primjereno. Ali po meni ne treba robovati zelenoj boji. Smeča i krem su prihvatljive.

--- Kraj citata ---

potpis deane,ne samo da je smedja prihvatljiva vec je zajedno sa zelenom u svim njihovim nijansama tradicionalna lovacka  boja radnih i svecanih lovackih odora

shaga:
U potpunosti se slazem sa vama,ali po meni ipak mora da pistoji sto bi rekli RADNA I PARADNA odjeca.
E sad prvo da vam opisem kakvi su kod nas tereni, kada izadjes iz sume i dodjes doma obicno me pitaju "JELI TE TO KO TUKA SIBOM TAMO".
Znaci kada bi se pojavio u lovu kao covijek sa slike (skinuo sam je sa sajta FRANKONIJE) koji na sebi ima 500 eura poslali bi me znate vec gdje.......
Zato mislim da treba imati i radnu odjecu (naravno ne farmerke i nesto ko da si u grad posao) ali uniforme bez obiljezija zasto ne!č
I veliki sam zagovornik da se donese ZAKON u CG da svski lovac mora da nosi Narandzaste trakice ili cak prsluke.
Nego da zavrsim ,ne podrzavam ni one GERILCE sa prve slike na ovoj forumskoj temi, ali ne podrzavam ni one da se kao GLUMAC moras obuci kada ides u lov

Andrija:
Mislim da je lovački stil sam po sebi mješavina ukusa pojedinca i tradicionalnog lovačkog!!! :-[ Lov je sam po sebi velika fizička aktivnost, te se lovac prije svega u odječi mora osječati ugodno i komotno cijeli dan! Ne smatram da svi sad moramo nositi umarkiranu odječu kao npr. Aigle,Le Chamaeu,Chevalier, ali vojnoj obleki i EuroSport tenirkama zasigurno nije mjesto u lov, bio on na prepelice ili divlje svinje!  d1

shaga:
Pa dobro , ipak znaci nasli smo se tu negdje, ali ja i dalje ostajem pri onome da vojna uniforma  (bez oznaka) lijepo ukomponovana (da se ne razlikuju sare) moze da posluzi za lov!
A sto se tice Euro Sport trenerki i ostalih PJACASA (roba sa pijace) NO COMENT (daleko bilo)!!!

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju