Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

LOVAčKI STIL

<< < (9/17) > >>

Andrija:
Vojna i lovačka maskirna odječa su dvije različite stvari! Lovačka maskirna kao npr. od američke firme Mossy Oak ne predstavlja vojnu niti u koje slučaju, jer print na toj i sličnoj odječi imaju uzorke drveča,lišča i trstine! Tako da mislim da te dvije stvari bi u startu trebalo razlučiti!

SrndaćVlašić:
naravno,ja sam mislio na maskirne uniforme-vojne

shaga:
Dobro dobro a eto ja imam i jeanobojni svijetlo zeleni pilotski kombinezon (dobro placen i bez oznaka) idealan za lov u nasem jako gustisom zaraslom lovistu.Isto je vojni, a ne moze mi niko reci da vijetnamka nije dio ameriske vojne uniforme......
Prema tome ne moze me niko ubijediti da vojnoj odjeci nema mjesta u lovu!!!
P.S. jos jednom kazem fino i skladno bez nekoh egzibicija kao sto izvode GERILCI sa prve slike

ikova371:

--- Citat: shaga - 16. 09. 2007. 15:43:49 ---Dobro dobro a eto ja imam i jeanobojni svijetlo zeleni pilotski kombinezon (dobro placen i bez oznaka) idealan za lov u nasem jako gustisom zaraslom lovistu.Isto je vojni, a ne moze mi niko reci da vijetnamka nije dio ameriske vojne uniforme......
Prema tome ne moze me niko ubijediti da vojnoj odjeci nema mjesta u lovu!!!
P.S. jos jednom kazem fino i skladno bez nekoh egzibicija kao sto izvode GERILCI sa prve slike

--- Kraj citata ---
imam ga i ja,dobar mi je za čeku zimi

magwin:
Slažem se da vojnička uniforma ne spada u lovačku odječu, ali ne možemo u lovu svi biti identično odjeveni baš kao u vojsci.

Ja imam šešir-kožni, šmeči ručni rad,malo nalikuje na kaubojski-dali je taj šešir prihvatljiv za lovč

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju