Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

LOVAčKI STIL

<< < (8/17) > >>

fazan:

--- Citat: shaga - 14. 09. 2007. 08:34:20 ---Pa dobro , ipak znaci nasli smo se tu negdje, ali ja i dalje ostajem pri onome da vojna uniforma  (bez oznaka) lijepo ukomponovana (da se ne razlikuju sare) moze da posluzi za lov!
A sto se tice Euro Sport trenerki i ostalih PJACASA (roba sa pijace) NO COMENT (daleko bilo)!!!

--- Kraj citata ---
Vojnoj odori je mjesto gdje i ime govori!!!

Huntercro:
znači koliko sam skužio radi se o maskirnoj odori. za mene ona čisto jednobojna prolazi, maskirna več je malo upitna

Lazar:

--- Citat: Huntercro - 15. 09. 2007. 16:42:51 ---znači koliko sam skužio radi se o maskirnoj odori. za mene ona čisto jednobojna prolazi, maskirna več je malo upitna

--- Kraj citata ---
i ja koristim stare njemacke jednoboje odlican kvalitet i udobne ali
maskirna vojna je stvarno upitna za lov.

Lazar:
mislim da stil nije samo odora vec i oruzije.
prosle godine sam bio u jednom lovu na svinje
gdje je jedan dosao u vojnoj maskiranoj a oko
vrata okacio m16  :D :D :D ljudi ga gledali
kao da je vanzemaljac ;D ;D ;D

SrndaćVlašić:
ja se ježim od maskirnih uniformi u lovu.Mislim da to nikako nije OK.Ipak treba voditi računa o tome kako izgledamo. Evo i jedan pozitivan primjer: nedavno mi radni kolega priča kako mu je čerka nedeljom dok je bila vani vidjela krasnog starijeg gospodina,odjevenog u zelene hlače i jaknu, sa urednim brkovima i šeširom. Vodio je psa na uzici. bila je oduševljena prizorom. Komentirala je da nije ni znala da kod nas ima takvih ljudi. Mislila je da je neki Austrijanac. Ja sam iz priče prepoznao kolegu iz lova, stari lovac Mirko, preko 70 godina ima i ne pada mu na pamet da iziče svakako odjeven ni kad šeta kera.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju