Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Pinewood jakne i hlače

(1/14) > >>

Vasilij Zajcev:
Zanimaju me Vaša iskustva s odječom Pinewood, ako ih imate. Stižu hladni dani pa bi si kupio nešto od odječe za zimu pa me zanimaju  vaša iskustva i  kvaliteta samog proizvoda.

Fratt:
Osobno iskustva nemam ali ovu zimu sam vidio par lovaca u pogonu u Pinewood odjeći i u razgovoru s njima kažu da su bili zadovoljni.
Pišem to jer od kad je roba stigla u Replikart škicam da uzmem neki Mouflon komplet ali kud se ja smucam mi je nekako žao te odjeće,jedino da me PH PBK pozove u Božićni lov na Cres,odmah bih kupio cjeli set i pripadajući šešir,rubac i pero da ga zataknem za škrlak.  d7 lizi

Vasilij Zajcev:
ja sam si gledal ovja tu komplet Pinewood komplet "Deer", Pinewood jakna "Siberia" i hlače Pinewood hlače "Mufflon" ili ovak bi si skompletirla Pinewood jakna Thomas Ekberg i Pinewood hlače Thomas Ekberg. Nekaj od toga bi si kupil smao nenzam iskustva i kvalitetu, za Fjällräven znam da je odličan ,a za Pinewood neznam pa me zanima

Lazar:
za hladnocu nista narocito isto ko i fjalraven , nisam od njih jos nista vudio da je toplo

Fratt:
Kolko sam čitao po forumima Fjallraven u G1000 seriji je nešto bolji od konkurencije ali u klasičnim fleece materijalima je standardan kao i bolja konkurencija a tu ulazi Pinewood i Jahtijakt (malo slabiji).
Jack Pyke je isto ok obleka samo kaj je većinom u onom glupom realtree uzorku.
Ja si za sezonu (već 2) dam zašiti ripstop kaput i hlače tregerice sa podstavom od flisa i ne ronim suze kad ih podrapljem po glogu,samo dak šnajderici da mi preštepa novu krpu od ripstopa,za pogon majka a na čeki me ionako ne vrag ne vidi.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju