Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Pinewood jakne i hlače

<< < (2/14) > >>

Boboo79:
ja koristim Pinewood Wapiti komplet i jako sam zadovoljan , to je namjenjeno za proljece i jesen ali ako ispod obucem dobru flis podstavu i zimi posluzi ,za ceku iskljucivo Dubon orginalna Izraelka i nema zime. Jos da kazem da sa ovim Pinewood kompletom nema straha ni ako te uhvati kisa doma dodjes suh jer ima sve te membrane ma  1liga

Vasilij Zajcev:
vjerojatno si budem onda kupil Pinewood komplet "Deer" i ispod hlača pamučna trenirka , ispod jakne potkošulja , pamučna majca i vesta pod vrat i nema zime, moram si kupit neki komplet malo za šminku, a za prave minuse (-20 -30) imam ja vojnu odječu u kojoj nema zime :D :D

Fratt:
Dubonka mi je uvijek u đipu,topliju jaknu nisam probao.

grom:
Mill tech "spitka" u zelenoj boji je odlična za vjetar i hladnoću, a lagana kao pero. Nije za provlačenje kroz trnje ali za štand i čeku 1. liga, ispod vojni zeleni džemper (vesta) i zime nema. Čak bude i vruće,a cijena sitnica. Inače kod nas za pogon zakon je vijetnamka i hlače s njome u kompletu.

stane.malnar:
Kupio sam  Pinewood jaknu Ontario i prva liga je za hladne proljetne i jesenske dane. Namjeravam  uzeti i  neki komplet- hlace i jaknu za zimu jedino sto  mi ne izgleda da bi bas moglo koristiti za provlacenje kroz sikare ovdje kod nas u Primorju za to ce bit najbolja stara m65 ..

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju