Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Razočarenje Oprema!

(1/19) > >>

Nikola:
Lovci, kao lovci, kupujemo svake godine mnogo opreme koja nam pomaže ili nam služi u lovu (odječa, obuča, optike, dalekozori, streljivo, oružje). Volimo isprobavati razne artikle i proizvočače.
Ima tu pozitivnih iskustava, ali  i negativnih.
Šta Vas je najviše razočaralo (koji komad opreme i zašto)
netreba puno artikala, može 3č

Osobno:
1. gamaše iz L........ , raspale se nakon dva oblačenja
2. Prevario me kettner , neznam dali se netko sječa reklame prije 6-7 godina, Kettner u HR, ja i frend naručili neke sitnice i platili nekih 25% iznosa, nikad nije stigla roba
3. KONIS streljivo- sačma

dean:
Možda ne bi bila loša ideja kad bi za sve postojao testni primjerak svakog ozbiljnog prodavača kako bi pokazao kvalitete, a ne da mi nekom vjerujemo na riječ, a pošto smo svi različiti, na različiti način koristimo i održavamo bilo koji predmet. A svi dobro znamo da su ljudi skloni pretjerivanju.
Ja sam konkretno imao problem sa gojzericama jer je prodavač tvrdio za su nepropusne, što se pokazalo netočno, tako da ih sad ne nosim skoro nigdje jer ako je rosa nakon 1-2 km osjetim da su propustile. Odlučio sam sad kupi cijele kožne iz komada, tj. da im je jezik povezan sa stijenkama te ili nabavit sprej ili ih mazat sa kremom za cipele da se koža ne suši i ne puca i da voda lakše sklizne s njih. Posebno moram pazit na potplate da ako budu pune blata i snijega lake se to očisti da se ne skližem.
Imate li slična iskustva sa obučomč Gdje preporučate da idem pogledat za takve cipele i koli kn bi mogle biti, naivno je očekivat manje od 700 kn, ali i vjerujem da za 1000 kn možeš birat več.

Vanja:
Moje cipele su planika, i to su najbolje cipele koje sam imao. Stare su 4 godine i o njima mogu reči sve najbolje, osim da su skupe. Ja sam svoje platio nekih 300€ ali nije mi žao.
Još su kao nove, a prehodao sam u njima kilometara i kilometara, po rosi, blatu, snijegu... Smatram da je za neku stvar bolje odvojiti više novaca, nego svako malo kupovati jeftina sranja koja nakon nekog vremena treba baciti.

Jurica:
deane,kupaj se  :) cipele mozemo nabaviti iz Amerike puno bolje i jeftinije. A sa koznima neces imat nesto srece sa lukom. Za 100 eur imas vrhunske izolirane cipele sa goretexom,maskirne npr

matt:
ja sam cipele kupio u inter-sportu prošle godine koristi sprej za impregnaciju i čistim ih nakon svakog izlaska u lovište i 100% sam zadovoljan s njima
cijena 490,00 kn

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju