Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Razočarenje Oprema!

<< < (2/19) > >>

skyangel:
ja ne bih išao u detalje nego ću radije generalizirati. u pravilu, obuča me VEĆINOM razočarava. možda sam picajzla, al da ga j... nemrem nač dobre gojze nikak (naravno, govorim do 1000 kn) ;D još jedna stvar su i dvodjelne kabanice. koju god da kupim, izdrži 2-3 lova prije nego se nogavice raspucaju. več sam troje različite kupio i sa svima ista priča. ima toga još no nemrem se svega sjetit sad hehe. pozz

Bobi:
Ja sam do sada jedino razocaranje dozivio kod kupovine tronosca, bio je na pola trul, tako da su sarafi izletjeli kada je na njega sjeo sin od kolege, 40kg dijete  :(, ali u ducanu su bili vise nego profesionalni, odmah su ga zamjenili....

Sada kupujem cipele i jos nisam odlucio sto i gdje...

dean:
Gamaše imam kao i Vanja i super su, još u kombinaciji sa dobrim gojzericama koje ću kupit. Bit će prva liga.

medo2:
Nazalost u HR prodaja lovacke i sportske opreme je zaostala,a i prodavaci zele samo uvaliti da prodaju.U Engleskoj sva roba i obuca se testira i nema proizvoda koji testiran nije pa cu neke od testova staviti na portal.
U trgovini se trude da te zadovolje bez uvaljivanja i ako nesto ima manu reci ce ti to.
E sad u HR sto sam kupio ,a nije bilo dobro to su PRO-LUX optike koje ne vrijede nista >:(
Adidas gojzerice nisu za lov dobre ,a posebno za rosu i mokar teren.Uzasne su na zaledjenim povrsinama tako da ih ja koristim samo za jesen u planini i ceku.
Vibram djon je zakon

Huntercro:
Da ono sa Kettnero je bila čista prijevara koja nije sankcionirana od države. Inače imam nekoliko gojzi od 250- 1500 kn. Ove skuplje su dakako bolje ali kad ne mogu izdržat kad kupujem. Gamaše obavezno koristim. Kod tronožaca sam krenuo sam u proizvodnju i nalazim se u fazi testiranja. Noge su od bukve suhe i visoke su dosta tako d kad čekaš prigon ne umaraš noge kao na niskoj stolici. Ove stolice lovačke šti prodaju za 30 - 70 kn toliko i vrijede. jače sjedneš i ode .

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju