Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Razočarenje Oprema!

<< < (15/19) > >>

Štef:

--- Citat: Nosler - 09. 09. 2010. 22:06:58 --- Najgore mi je kad gubim oslonac zbog vlaznosti na kamenju ili nekad i mraza. Ko stvoreno za neslavno ateriranje uz kojekave povrede ....

--- Kraj citata ---


 ja bi ovdje dodao da gospon moderator ponekad gubi oslonac i zbog nenavedenih problema!  sauf sauf sauf sauf    hao hao hao hao hao hao

Nosler:
Sigurno,sigurno...to je za temu "nije do opreme ali.... ". hao hao

Schultz and Larsen:
Ma tecno grijanje po Svedskoj zimi....

skyangel:

--- Citat: Lazar - 09. 09. 2010. 21:02:54 ---ja se u to bas puno i nekontam jer pretjezno nosim kaljace u lovistu al sve cipele sto vidim namjenjene za kamenjar imaju djon tvrd ko kamen ni nesavijase  pic

--- Kraj citata ---
Kak je nostromo napisao, vibram džon treba biti. Dakle treba biti elastičan radi klizanja i neravnih površina (kamenja), a opet, tvrd kao kamen da se ne haba. Ali najbitnije je na kamenjaru imati poluvisoke/visoke gojze, tj. one koje ti štite zglob od iskakanja. Ja na Cresu lovim godinama, ravničarski sam tip, dakle moje noge nisu stvorene za kamenjar i neravno, da nisam u svojim Haixicama, više ne bi imao nijedan gležanj hehe. Staneš na kamen, a noga sama ide u gležnju levo i desno, a to onemogućiš jedino čvrstom gojzom oko gležnja. Jbg ja gledam one tam lovce domaće, oni hodaju po kamenjaru u tenisicama, cipelama i koječemu još al jbg oni su naučeni na takav teren i noge su im gumene praktički hehe. Ko skakavci su majke mi  ;D

nostromo:

--- Citat: skyangel - 10. 09. 2010. 09:19:17 ---
--- Citat: Lazar - 09. 09. 2010. 21:02:54 ---ja se u to bas puno i nekontam jer pretjezno nosim kaljace u lovistu al sve cipele sto vidim namjenjene za kamenjar imaju djon tvrd ko kamen ni nesavijase  pic

--- Kraj citata ---
Kak je nostromo napisao, vibram džon treba biti. Dakle treba biti elastičan radi klizanja i neravnih površina (kamenja), a opet, tvrd kao kamen da se ne haba. Ali najbitnije je na kamenjaru imati poluvisoke/visoke gojze, tj. one koje ti štite zglob od iskakanja. Ja na Cresu lovim godinama, ravničarski sam tip, dakle moje noge nisu stvorene za kamenjar i neravno, da nisam u svojim Haixicama, više ne bi imao nijedan gležanj hehe. Staneš na kamen, a noga sama ide u gležnju levo i desno, a to onemogućiš jedino čvrstom gojzom oko gležnja. Jbg ja gledam one tam lovce domaće, oni hodaju po kamenjaru u tenisicama, cipelama i koječemu još al jbg oni su naučeni na takav teren i noge su im gumene praktički hehe. Ko skakavci su majke mi  ;D

--- Kraj citata ---

Ja sam rodjen na kamenjaru a radim na skliskom(plasticne palube) i da nije smrike koja se zavlaci u niske cipele/patike i bode ko bijesni komarac ja bi najradije u lov u ovima  ;D :



Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju