Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Sesir glavu krasi a cizma je cuva

<< < (23/32) > >>

nostromo:

--- Citat: Harry P. - 11. 10. 2009. 14:40:39 ---A čemu se jura čudiš. Pa davnih dana smo svi postali svjesni da ovi naši trgovci i najzadnji škart nam tu prodaju pod neku veliku kvalitetu i masno naplaćuju,  dok istu takvu robu iz vana za bagetelu naručiš.

P.S.
Nostromo, da me krivo ne shvatiš ovo što si ti kupio uopće ne smatram pod neki škart, međutim ovdje bih takve iste čizme kupio za malo manje od dva puta uvećane cijene + PDV





--- Kraj citata ---

harry druze stari ni u ludilu da te krivo shvatim. samo da te ispravim; mislija si valjda malo VISE od dva puta uvecane cijene + carina + svima nama dragi PDV  ;D

PS a zaboravih prijevoz  ;D

Harry P.:

--- Citat: nostromo - 11. 10. 2009. 14:42:05 ---... prvo san nju pustija da malo eksperimentira i stekne prednost i onda pozva time out. sad san ja malo na redu ;D ;D ;D

--- Kraj citata ---

... mudar potez.  d4

I još kažu da su Dalmatinci lijeni (lini). Možda jesu lini ali im mozak radi 100 na sat ...  happi

P.S.

Ako se netko slučajno uvrijedio ja mu se ispričavam uz riječi  pesi se...  zagi

Harry P.:
... nostromo, prijatelju pa ti bar imaš životnoga staža u jadnoj našoj pa bih trebao znati što znači pod malo manje...  ;)

nostromo:

--- Citat: draganco - 11. 10. 2009. 14:43:52 ---Evo vam malo i sesira - www.vnator.com

--- Kraj citata ---

Eh i sesir san trazija na e bay-u al svi koji su mi se svidjali bili su skuplji od cizama uf

A i kod nas u dalmaciji  ovaj AustroMasdjarskoCeski stil nikako nije primjenjiv. Sican se svoga dida i njegovoga drustva njima je radno odijelo bilo i lovacko, i dnevno, i za ples... ;D Salu na stranu al ima to i smisla, tvid sakoi ne bi dugo izdrzali krs i makiju. E i Lee jeans je bija nesto sta su rado nosili u svakoj prilici.

Sesiri nikad, silterica i u krevet...

baron:
Boljih cipela za krsa necete naci od Planikinih, to potpisujem, sve ostalo je za korak iza.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju