Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Sesir glavu krasi a cizma je cuva

<< < (27/32) > >>

mve:

--- Citat: Mejdan - 07. 12. 2010. 14:04:26 ---Ljudi samo neuzimajte cizme marke No Limit  rol u zivotu se gore nisam zeznuo,nakon treceg koristenja su se odljepile a nisam ih primicao vatri,hladnije nisam imao.Ista stvar se desila i kolegi samo su kod njega izdrzale desetak oblacenja.

--- Kraj citata ---

Vidiš, moje rade OK..

syncm2:

 Da ne otvaram novu temu , zanima me mišljenje o čizmama Siusi, iz Lapisa, ima li netko te čizme?

http://lapis-plus-grupa.com/_izfotelje/index.php?main_page=product_info&cPath=8&products_id=254

I gdje i koje čizme kupiti do 1000 kn, znam da ima puno odgovora ali trenutno po trgovinama baš i nema izbora.

gogo3006:

--- Citat: syncm2 - 17. 02. 2011. 11:27:58 ---
I gdje i koje čizme kupiti do 1000 kn, znam da ima puno odgovora ali trenutno po trgovinama baš i nema izbora.

--- Kraj citata ---
Reće,  i ostane živ....  uf
Stvarno nema.
U Ritoše akcija na Crispi čizme( 30%), u Alpine akcija,
Planikine zasad Best buy bez akcije 900 kuna......
sveta linost i čekanje da se servira.............. d13

syncm2:

Reće,  i ostane živ....  uf
Stvarno nema.
U Ritoše akcija na Crispi čizme( 30%), u Alpine akcija,
Planikine zasad Best buy bez akcije 900 kuna......
sveta linost i čekanje da se servira.............. d13

Bogme kolega reče i bubne da se sve zatrese, ja pitam jedno  a ti odgovaraš drugo, i ako neznaš odgovor a još manje imaš volje pomoći bilo bi bolje da ne lupaš i nabijaš postove.

U  Ritoše je model Hunter 1900 kn, akcija  je na S.W.A.T., nema ispd 1300 kn, model Wild HTG Cast. je 1300 kn i očemu pričamo??Uglavnom su boroj 44, meni treba 43. Ako ima koji model da mi odgovara onda nema broja.

gogo3006:
A šta ti fali Planiki?
Po nekim usporedbama zasad bolja od crispija.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju