Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Sesir glavu krasi a cizma je cuva

<< < (14/32) > >>

Huntercro:
Podržavam sve to za vas u lovištima sa velikim prostranstvima. Ja svoje lovište prečem za tri sat i po dužini i po širini a u njemu se nalazi 5-6 sela, k tomu još i ravnica. Inače i ja nosim veči dio ovoga što je Kaligula rekao. Pogotovo kad idem negdje dalje, recimo na Cres

Kaligula:
Eeee,da mi je zdravlje u boljem stanju,mene strašno privlači ideja o laganoj trodnevnoj šetnjici na području Velebita.
Nisam puno svijeta vidio ali vjerujem da je dragi Bog tome kraju poklonio puno pažnje dok ga je stvarao.
Još da nema mina ...

Mali Matek:

--- Citat: fazan - 26. 09. 2007. 11:08:50 ---Odgovornost i oprez svakako je vrlina koju lovac treba imati.Ali svako izdvajanje tijekom ili nakon skupnog lova radi potrage za divljači ili drugog opravdanog razloga treba obznaniti prvom kolegi do sebe.
Zima 1982 kolega i ja odlučimo na čeku lisica uzeti sa sobom i mladog kolegu.Zima ,vjetar i dogovorimo se da čekamo najduže 2,5 sata.Ja kupim kolegu i dolazimo do mjesta gdje sam ostavio mladog člana.ne nalazimo ga ,te počne dozivanje i potraga ,nakon skoro dva sata hodanja i dozivanja bez rezultata odlazimo njegovoj kuči s grčem u želucu što mu reči roditeljima (još budala nije bila oženjena).Ulazimo potiho prema kuči i gle iznenačenja naš dični kolega u potkošulji na kuhinjskom stolu mješa meso za kobasice.
Naravno da mi je olakšanje bilo ogromno ,ali bijes je eruptirao i u njegovoj kuči pred starcima zveknuo sam mu takve dvije šamarčine koje i danas pamti.
Bez obzira na taj incident prijateljujemo i lovimo zajedno , ali i on rado ispriča tu priču mlačim kolegama da im skrene pozornost na pravilno ponašanje za vrijeme lova.

--- Kraj citata ---

vec je toliko godina prošlo da sad sin tog "mladog člana" polaže lovački ispit

Schultz and Larsen:
Postovane kolege!

Kakve i cije marke cizme preferirate i zastoč Gumene ili kozneč Gore-tex ili bezč Ljeti, zimič

Mali Matek:
kako sam stalno u pogonu uzimam obične najjeftinije gumene čizme u nekom supermarketu koje nakon jedne lovne sezone bacim, a za ljeto, čeke, i rjetko kad štand gojzerice

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju