Odjeća i Obuća, Oprema za lov, lovce i lovište, terenci > Odjeća

Vijetnamka m65

<< < (24/25) > >>

grom:
Ako si blizu mene javi se na PP pa cu ti sve objasniti, gace su odlične, a bilo je ljetnih za 100 kn i vijetnamki za 400

stipe_zg:
da se pohvalim kupio jednu vijetnamku naravno maslinasto zelenu i vrlo  zadovoljan sad jos samo neka prilika da je probam na terenu.

ivo samoborec:
Decki vijetnamka dode u Njemackoj 49 Eura(Orginal )nova ako se naruci vise od 4 komada.Ima i velikih brojeva kao xxxl...prava za za zimu ako imas ispod jos debelih dempera...naravno zelena je nije maskirna jer smo ipak mi lovci a ne...ljudi za specijalne namjene...tko se ne slaze sa mojim misljenjem slobodno nek se javi...ima i neka lovacka etika ...neka pravila ponasanja...ako ima u prometu pa ima i u lovu...

7X64:
Mislim da je jedna od boljih ali da joj je cjena penphana kod nas u Hrvatskoj,
kao svoj ostaloj lovackoj opremi. Ljudi pa tu je sve najmanje 50%skuplje nego
vani,pogledajte od carapa,cizama,kosulja da ne nabrajam.A pogotovo oruzje i municija,
valjda cemo uci u E uniju pa ce i nama lovcima svanuti.
Skrenuo sam sa teme ali to je upravo tako. sor

stipe_zg:
Ja sam moju platio oko 80e st je nesto vise od cene u americi posto sam gledao cene na alphinom sajtu da li moze bolja jakna da se nadje z te pare verovatno moze ali ovo mi je delovalo kao najednostavnije resenje koje [rema misljenju mnogih je vrlo trajno i vrlo prakticno.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju